Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Pomoč starejšim v zameno za sobo v Ljubljani

Pomoč starejšim v zameno za sobo v Ljubljani

Spoštovani,

sem 25 letna diplomantka, ki išče sobo v Ljubljani od oktobra naprej. Ker pa rada pomagam, pa tudi veseli me delo z starejšimi in mlajšimi, v zameno za pomoč želim sobo.

V delo je všteto:
– občasna pomoč v gospodinjstvu
– občasna pomoč pri negi (pranje glave, glajenje, striženje…)
– trgovina
– sprehodi, klepet (družabnost)
– likovne ustvarjalnosti, literarni večeri…

Ne nudim gospodinjskih opravil niti zdravniške pomoči, ampak nudim družabnost, dobro voljo in čas za druženje. Smo v kriznem obdobju, časa za bližnje pa nam zmanjkuje…

Ker zaključujem z diplomo, bom v naslednjem letu iskala službo v Ljubljani.
S tem,da ponujam pomoč, bi nekdo postal manj obremenjen s vsakdanjimi opravili, jaz bi pa dobila v zameno sobo. Imam tudi avto, tako da prevoz kamorkoli ne bi bil problem.

kontakt: [email protected]

Lp, Barbara

Pozdravljeni!

Sem 27 letni fant, prihajam iz Izole, diplomant racunovodja, z stalno zaposlitev v Ljubljani za nedoločen čas. Stanujem v sobi-garsonjeri v Ljubljani, ter zaradi kriznih casih pa velikih stroskov, bi rad ponujal gospodinske usluge, pomoč, pri vsakdanji opravili kot zdravniski ter drugim potrebam v zameno za sobo.

Letos 1 marca, me je zapustila stara mama, kateri sem posvetil do zadnjega dne, svojo pomoč, zato se priporocam, ker imam izkuznje z starejsimi in mi ni tezko opravit bilo katero nalogo, ker vem, da bom tudi jaz v prihodnosti morda potreboval podobno pomoč, torej verjamem da se dobrota vrne. Imam izpit B kategorije, tako da prevoz pa kaksen enodnevni izlet na morju ni izkljuceno.

Kontakt: [email protected]

LP, Michel

Zdravo!

Sem prijazna, poštena in iskrena mlada ženska, ki je v življenju doživela že preveč hudega, zato cenim samo še pristne, duhovne in dobronamerne ljudi. Želela bi spoznati kakšno družino, starejši par ali koga, ki bi potreboval pomoč pri gospodinjskih opravilih, varovanju otrok ali mogoče v domačem podjetju, v zameno za majhno sobico.
V paketku z menoj je samo moja zvesta, pridna in čista psička, ki bi zagotovo prinesla zgolj dodatno veselje v vašem domu, če naju sprejmete. Sicer pa sem zelo sposobna za vsakršna hišna dela, bila pa bi tudi v veliko pomoč raznim obrtnikom, ki se ukvarjajo s keramiko, malarijo in parketarstvom, saj imam veliko raznolikih delovnih izkušenj.

Vesela bom, če se bo kdo videl v sodelovanju in bivanju z menoj in take naprošam, da mi pišete na E-mail : [email protected] ali na številko 040/303-911.

Najlepša hvala in lepo pozdravljeni!

New Report

Close