Najdi forum

nudim nego in pomoc na domu

Sem medicinska sestra, stara 43 let. Nudim nego in pomoc na domu v Ljubljani in okolici. Moj kontakt je 051 426 939

Pozdravljeni.Sem medicinska sestra(babica) nudim nego in pomoč na domu v trbovljah in okolica moj kontakt je 070417443 lep pozdrav

Ali kdo nudi nego in pomoč v okolici Kranja? Rabili bi 2-3x na dan za mami.

nova
Uredništvo priporoča

Če potrebujete pomoč starejšim, se lahko obrnete na nas in pokličete na 040/331-947. Za vaše najbližje bo poskrbelo prijazno in strokovno osebje.

Spoštovani!

Nudim pomoč starejšim ljudem na vašem domu.
Sem brezposelna, po poklicu medicinska sestra z večletnimi izkušnjami v domu ostarelih. Delo s starejšimi ljudmi mi ni tuje in ga rada opravljam.
Sem iz Celja, imam lasten prevoz, tako, če rabite pomoč me kontaktirajte.
Lp,
051-247-626

Nudim pomoč na domu osebam iz Ljubljane in okolice, starejšim in pomoči potrebnim. Po poklicu sem zdravstveni tehnik z več letnimi izkušnjami na tem področju (demenca, preveza ran, nega in podobno).

Za več informacij me lahko pokličete na 041/582-871
Lp,Gregor.

POMOČ NA DOMU IN PREVOZ INVALIDOV
http://www.trs-prevozi.com/

Pozdravljeni,

 

iscemo pomoc   v varnostnem  stanovanju v Trebnjah za  zensko  osebo, 92  let, po operaciji na kolku. Cas operacije se ni dolocen, september/oktober 2021 . V kolikor bo operacija izvedena, bi pomoc bila potrebna  verjetno vsaj 14 dni, noc in dan. Hvala za vse odgovore .

New Report

Close