Najdi forum

nudim pomoč starejšim osebam

Pozdravljeni,

nudim pomoč starejšim osebam iz Lj ali okolice Lj. v smislu sprehoda, nakupovanja, spremstvo pri obisku zdravnika, pogovor in druženje možnost tudi pospravljanje in kuhanje.

resni me lahko kontaktirate na [email protected]

SEM IZKUŠENA MED.SESTRA IN RADA DELAM Z STAREJŠIM OSEBAM KI POTREBUJEJO POMOČ V LJUBLJANI

Spoštovani!

Nudim pomoč starejšim osebam na domu..Čiščenje, pranje, likanje, pomoč do trgovine, sprehodi, nenazadnje pa pomaga tudi iskren pogovor…

Vse informacije na e-mail: [email protected]

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

Nudim pomoč starejšim osebam na domu..Čiščenje, pranje, likanje, pomoč do trgovine, sprehodi, nenazadnje pa pomaga tudi iskren pogovor…
Lokacija: Ljubljana-območje LPP

Vse informacije na e-mail: [email protected]

potrebujem pomoč za ostarelo mamo, ki je malo dementna, sem iz Celja.
Kličite na tel:070 558 290
lp

Pozdravljeni!

Starejšim ljudem pomagam na domu pri težavnejših opravilih, npr. likanje, čiščenje, kuhanje. Lahko grem po različnih opravkih in nakupih, lahko se zmenimo tudi za krajše prevoze (npr. do zdravnika). Možno sprehajanje živali.
Kličite: 031 789 018

Lepo pozdravljeni!

Sem mlada in resna punca.
Starejšim osebam nudim pomoč, pri sprehodih, obiskih, nakupovanju, obiskih zdravnikov, pospravljanju ali negovanju.

Po poklicu sem medicinska sestra in znanja mi ne manjka.

Info: komentar

Nudim pomoč na domu osebam iz Ljubljane in okolice, starejšim in pomoči potrebnim. Po poklicu sem zdravstveni tehnik z več letnimi izkušnjami na tem področju (demenca, preveza ran, nega in podobno).

Za več informacij me lahko pokličete na 041/582-871
Lp,Gregor.

New Report

Close