Najdi forum

Zanima me, kje se da kupit prenosni aparat za astmatike-za dihanje in koliko stane?

Spoštovana gospa Mojca!

Vprašanje, ki ste mi ga zastavili, je kar težko predvsem zaradi skopih podatkov, ki ste jh posredovali.
Če je oseba za katero potrebujete prenosni aparat kisik že na stacionarnem aparatu za kisik na domu, potem lahko le-ta sproži postopek pri pulmologu, kjer se zdravi. V kolikor mi je znano, da vsem tem bolnikom pripada en tak prenosen aparat.
Lahko, da se motim in da so v zadnjem času ta pravila kaj spremenili.
Kje se kupi ta aparat, pa bom poskusila poizvedeti. Pa tudi o tem, kakšni so pogoji za to.
Helena

Pozdravljeni!
Imam še nekaj novih informacij v zvezi z dihalnim aparatom.
Najem oksigenatorja na domu (ni prenosen) odobri posebna komisija pulmologov in stane 21.000,00 SIT mesečno.

Poddjetje, ki se ukvarja s temi aparati pa je:
PULMO DATA d.o.o. Profesionalna medicinska oprema Balantičeva 9, 1234 Mengeš, Slovenija Telefon:+386 (0)1 7239-511, fax:+386 (0)1 7239-515
http://www.pulmodata.si/uvod.swf

Menim, da bi se tam prenosni aparat za kisik dal kupiti.

Upam, da sem vam z odgovorom pomagala.
Vse dobro!
Helena

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Imam še eno novico, kje se da kupit take aparate: Medicotehna d.o.o. Zadobrovška 42a, Ljubljana, 01 529 19 43

Helena

Prodam popolnoma nerabljen prenosni aparat za dihanje.Vsebuje kompletno opremo za uporabo ter dve kisikovi bombi.Teža aparata je 2,4kg. 041 683 411.

New Report

Close