Forum: Nega, ličenje in style

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

trajna odstranitev dlak

Odgovori Nova tema
Default avatar morjeee 7 Avg 2012 07:43

Naveličana sem britja dlak vsake 2 dni, zato razmišljam o trajni odstranitvi dlak. Odstranila bi si jih pod pazduho, noge (predvsem spodnji del) in intimni del (tu bi naredila v bistvu brazilsko "depilacijo" oz popolno odstranitev dlak, če je možno).
Zadnjič ste eni odsvetovali odstranjevanje dlak v raznih salonih in predlagali, da naj rajši to naredi na kakšni kliniki.
Če je katera, ki si je dala odstraniti dlake, bi prosila za izkušnje. predvsem, če si je dala dlake odstraniti na intimnem delu, popolnoma, ne samo bikini.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar lasersko 7 Avg 2012 08:50

Uporabi google pa išči lasersko odstranjevanje dlak.
Predvsem pa pripravi en kup denarja... Pa čist dokončno in za zmeraj menda ni nikoli.

Default avatar zakaj pa 7 Avg 2012 10:38

Zakaj pa ne v salonih? Svetujem, da spremljaš ponudbe za popuste na straneh za skupinske popuste. Tam je tega kot dreka.

Default avatar Eneja34 7 Avg 2012 11:31

Ja pa niso vsi laserji učinkoviti - težava je, da ima večina salonov pri nas aparature kitajskega porekla iz nizkocenovnega razreda. Podatek, ki ga potrebuješ od salona je katere aparate uporabljajo in s kakšno frekvenco izvajajo terapijo. Tega pa skoraj nihče ne komunicira v ponudbah. Drži, kajne?
Zaenkrat še uporabljam epilator v kombinaciji s kreme, ki zavira rast http://epilxpress.si/, verjetno že poznate.

Default avatar zakaj pa 7 Avg 2012 16:44

Sicer čisto verjamem, ampak to pač lahko prej vprašaš preden se odločiš za postopek. No, jaz sem sprobala tako laser v dermatološkem centru na Parmovi kot tudi SPL odstranjevanje dlak, oboje v salonu in pri meni je vse delovalo. Je pa res, da sem idelna kandidatka (svetlopolta s temnimi in močnimi dlakami),

Default avatar leone 7 Avg 2012 22:11

Tudi jaz imam dobro izkušnjo z Dermatološkim centorm na Parmovi. Na nogah je sploh čudežen učinek, prav ne morem verjeti. Ostalo mi je mogoče še par dlak tu in tam, a so tako tanke in nikakve, da mi jih niti ne bi bilo treba odstraniti. Za pazduhe velja isto: prej sem se morala obriti vsak dan, ker sem imela močne in goste in so se takoj videle. Zdaj jih imam še vedno nekaj, a so tudi te svetle, tanke in jih praktično ni videti. Pobrijem vsake toliko časa.

Še najslabši učinek sem imela na bikiniju, samo po mojem ravno zaradi moje zadrege (depilirala sem samo izven hlačk viden bikini). Kar je terapevtka na tak način dosegla, je vredu, ampak tam je težko priti blizu in na tvoj način bo verjetno najboljši učinek, ker boš pač odstranjevala vse.

Denarja pa res pripravi kup, to ni poceni zadeva.

Default avatar ijabihsine 8 Avg 2012 00:47

Tole pa tudi mene zelo zanima. Vidve z izkušnjo iz dcp Parmova, mislita, da je tam bolj varno in kvalitetno kot v kakšnem salonu? Vsekakor je precej dražje, kajti v salonih so kakšne akcije, delajo pa ponavadi z laserji IPL. Je ta laser o.k.? Kaj so vama glede vsega (varnost, učinek) povedali zdravniki?

Default avatar Lidija684 8 Avg 2012 14:06

Leone kolikokrat si morala na Parmovi ponoviti postopek na nogah? Koliko te je to stalo?
Kako si zdaj odstranjuješ dlake, ki zrastejo?

Default avatar zkaj pa 8 Avg 2012 22:31

Jaz sem bila na Parmovi že 10 let nazaj, od takrat so mi zraste nazaj točno 3 dlake. Potem sem bila pa lani v High care centru v Lj na bikiniju in nogah, kjer imajo SPL, vse so šle. Letos sem bila še na obrazu v Spa Luna, kjer imajo isti aparat kot v High care centru, nekaj jih je še, tako, da moram v jeseni še na en tretma. Pri meni je bilo na vsakem predelu treba 6 terapij, vse pa je odvisno od dlak, načeloma vsi pravijo od 5-8. Na laserje se ne spoznam toliko, da bi lahko suvereno razložila v čem je razlika med enim in drugim, malo poguglaj. Mislim pa, da IPL uporabljajo saloni, onih drugih ne smejo. Je pa oboje varno, veljajo enaka pravila (izogibanje soncu, prepoved puljanja dlak, deluje samo na temnih dlakah). Pri meni izkušnje z obojim zelo dobre.

Default avatar šamanka 14 Okt 2012 15:24

Na Parmovi se mi zdi, da je eden boljših tretmajev pri nas. Kakor sem do zdaj prebrala in razbrala vse možne članke, je edino to, da pri ženskah s hormonskimi težavami traja dlje časa, da se doseže učinek. Pa seveda zraven še vedno krema za zaustavljanje dlačic,

Default avatar Pet-ka 21 Feb 2013 01:49

Ene imate res srečo s temi laserji. Ostajam na mašinci za puljenje dlak, skrbim, da se mi dlake ne vraščajo in zato izvajam redno piling in za ustavljanje rasti dlak tudi jaz Epilxpress kremo. Namreč pred 2 letoma sem tudi jaz sem opravila 8 obiskov pa so se mi dlake razrečile mogoče za tretjino. Slaba stran tretmajev je tudi ta, da se lahko samo briješ in ne smeš pulit dlak. Meni se je vedno vse vnelo po britju, verjetno ker sem spuščala piling.

Default avatar kosmatinka 11 Mar 2013 13:06

Ali je bila katera na laserskem odstranjevanju dlak na Peričevi v Ljubljani? lasercenter.si
Tam imajo sedaj v marcu akcijo 1predel +1predel gratis . Cena za en tretma 99e.
Jaz bi se naročila na bikini in noge, pa ne vem, ali je pri njih bikini cel ali samo delno. Baje imajo en nov laser in dajo ti garancijo. Zanima me, če je katera bila pri njih, rezultati?

Default avatar tanj4 15 Maj 2013 12:13

Imam dobre izkušnje s Parmovo, gre pa ogromno denarja. Seveda učinek ni čisto čisto trajen. Tako, da sem proti koncu kupila epilxpress, pa potem, ko sem v službi malo vprašala sodelavke po teh produktih, ki ustavljajo rast, odkrila še 2 zadovoljni uporabnici, hehe. Baje je med boljšimi.

Default avatar koliko 10 Jul 2013 17:38

Pozdravljene,
večkrat je bilo postavljeno vprašanje koliko to cenovno nanese. A res noče nobena izpostavit cene? Tudi mene zanima konkretno za Parmovo. Sej sem jih ravno klicala a se nihče ne javi. No, pa sej jih bom še jutri poklicala. Ampak vseeno... Jaz bi najraje dala odstranit vse po vrsti - cele noge, bikini, roke in brčice.. Kaj moram najeti kredit? Koliko časa vzame recimo tretma celih nog?

Hvala za odgovore.

Default avatar only me... 16 Jul 2013 20:08

Trajne ravno ni, ampak dalšo od britja poznam, s sladkorno pasto Cleopatra, preberi si več na mojem blogu http://nasveti08.blogspot.com/2013/07/s ... acijo.html vesela bom, če mu slediš

Default avatar Viky83 30 Maj 2014 22:52

Živjo,

jaz sem dala za odstranitev nog in bikini predela na Parmovi 1680 €.

Default avatar janja234 28 Nov 2014 10:46

Kaj pa tile http://www.vrtiljak.net//?offerID=255? So v redu?

lp

Default avatar Mateja_abeden 28 Nov 2014 10:47

Predlagam te http://www.vrtiljak.net/?offerID=320

lp, Mateja

Default avatar toeppee 21 Dec 2015 17:18

Odsvetujem vsem,da si NE gredo lasersko odstranjevat dlake ali pa strije v kozmetični salon Beautyfit v Rožni dolini Ljubljana,ker niso strokovno usposobljeni za to(so brez primerne izobrazbe za tovrstne posege) in imajo neučinkovit laser.

Default avatar Linea321 2 Feb 2016 19:01

Prodam EPILATOR - aparat za domače trajno odstranjevanje dlak, znamka Bellissima Silk'n Flash&Go po ugodni polovični ceni. NERABLJEN, ZAVIT V ORIGINALNO EMBALAŽO.
Pišite na mail tina.podgojsek @ gmail . com

Na vrh