Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

izpadanje las, pomoč

Default avatar

silvy hair

berem izkusnje posameznikov glede preparatov proti izpadanju las,sama sem v tej stroki doma že več kot dvajset let in na strankah preizkusila že vse kar se dobi in obstaja pod soncem,glede pričevanja zadovoljnih strank so se najbolje obnesli obliži proti izpadanju v kombinaciji s šamponom ,sem pa res videla poraščenost po uporabi fitoval kapsul,čeprav se mi je šampon zdel kar ok.
Default avatar

Simone Godina

Pozdravček,

izpadanje las kaže na pomanjkanje v telesu telo ne dobiva hranljivih snovi, zaradi: neustrezne prehrane, presnovnih motenj, zamašenih kapilar, čustvenih pretresov, hormonskih motenj, bolezni
Dodajte prehrani več Beljakovin, cinka, flavnoidov, železa, biotina, vitaminaB2

Zelo dobro se obnesejo tudi hranljive ampule za lasišče, ki hranijo čebulice in lasišče direktno.

Toliko nasplošno z moje strani.

Simone Godina
Beauty Coach
AntiageDermoLab antiaging svetovalni centri
Ljubljana, Portorož
040 291 165
Facebook: Antiagedermolab
Default avatar

neimenovANA

Kot prvo je zelo pomembna izbira šampona, uporabiti je treba blag šampon, ki ima ph prilagojen koži. Pomaga če vsako jutro pojeste žličko meda, poleg tega pa tudi neoluščen proso (ki ga zmeljete in zmešate v 2dc mleka/vode).

Zelo dobra stvar pri izpadanju je domača maska: zmešate rumenjak, pol deci olivnega olja, med in par kaplic ruma, na koncu vmešate še beljak. Masko vmasirajte v lasišče, zavite lase v brisačo in pustite delovati 20 minut.

Predvsem pa je pomembno, da ste potrpežljivi do svojih las, saj stanja ni mogoče izboljšati čez noč.
Default avatar

Simone Godina

Pozdravljena,

proti izpadanju las ste dobili, kar nekaj koristnih nasvetov.
potrebno je delovanje od znotraj, pravilna prehrana oziroma dopolnila, ki oplemenirijo rast las.Povečajte vnos: Beljakovin, cinka, flavnoidov, železa, B2 vitamina in biotina.

Delovanje direktno na lasišče, različne ampule za jačanje las, tako delujete direktno na čebulice las in se las direktno ojača oziroma okrepijo tudi čeblice, ki so oslabele.

Simone Godina
Beauty Coach
Default avatar

chebellca

Rekla bom samo tole: meni je pomagalo samo PROSO in še enkrat PROSO!

Lasje so mi po prometni nesreči začeli nenonrmalno izpadati, verjetno zaradi šoka, ki sem ga doživela.

Poizkusila sem zelo drage šampone in saj ne rečem, da niso pomagali ampak samo pripomogli so malo k rasti las.

Najbolj mi je pomagalo proso!! Zmlelea sem ga v prah in zjutraj ter zvečer pojedla eno veliko žlico ter na vrh popila vodo.
Lahko bi si ga dala tudi v jogurt. In res dobila sem zelo močne lase in zelo veliko jih je. Tudi sedaj, ko ne jem več proso mi še vedno rastje novi in novi lasje.

Upam, da sem vam bila v pomoč!
Default avatar

Simone Godina

Pozdravček,

proso je dobra izbira prehrane, ker vsebuje aminokisline, vitamine in minerale ki so potrebni za boljšo kvaliteto las.

Lahko ga mešate z rižem, ajdo, drugimi žitaricami, ali pa ga zmeljete v prah ( mlinček za kavo) in uporabite v kot mokico za zakuho jedi, ter svežega v muslijih, jogurtih, idealno v sveži domači nehomogenizirani skuti, naravnih jogurtih.

Dober tek!

Simone Godina Moderator
Antiaging Beauty Coach
AntiageDermoLab
Antiaging centri Ljubljana, Portorož
facebook: Antiaging center
040 291 165
Default avatar

vijolica...:)

Pozdravljeni!

Tudi jaz imam probleme z lasiščem že nekaj let (cca 7-8 let) stara sem pa 25 let. Najprej sem šla na preglede ki jih opravljajo v lekarnah, Sama sem probala veliko stvari, kar se da naravnih za izboljšanje lasišča in na koncu sem šla k dermatologinji! Dermatologinja je ugotovila da imam žensko plešavost.
Tako da pri večini primerov pomagajo mogoče šamponi in kapsule,... ampak je vseeno dobro iti k dermatologu! Če bi jaz šla pri začetku izpadajna las k dermatologu bi se še mogoče dalo kaj rešiti!
No moja sestra pa ima tako goste lase da si jih komaj razčeše....

Lep pozdarav
Default avatar

Simone Godina

Pozdravljena Vijolica,

še vedno se da kaj narediti, ker ženska plešavost je povezana s hormoni, glede na to, da ste še relativno mladi, 25 let imate še veliko možnosti.
tak primer je težko obravnavati po spletu, a bi bilo dobro pogledati hormonsko sliko in potem videti kaj se da narediti. Tako da vsekakor ni za obupati, sploh pa ne pri vaših letih.

Simone Godina Moderator
Antiaging Beauty Coach
AntiageDermoLab
040 291 165
Default avatar

vijolica...:)

No spet imam upanje..
ne razumem pa zakaj mi tega ni povedala dermatologinja pri kateri sem bila! Ona mi je celo povedala da naj nimam preveč upanja, ker se ne da skoraj nič narediti! pri njej sem bila samo 1x, naročila me ni nazaj. Predpisala mi je železo in cink tako, da sem se čez čas sama naročila na pregled krvi... svetovala mi je tudi naj uporabljam regaine 2%. Čez nekaj mesecev sem na lasišču opazila novo rast las, katera je čez čas izginila!
Na koga se naj obrnem za te preiskave? res si želim izboljšati svoje lasišče...

Hvala vam za informacije in prijaznost
Default avatar

Simone Godina

Pozdravljena vijolica,

Pokličite me v Antiaging center, tak primer je zelo individualen, zato težko dam nasvet kar tako, ker je vzrok lahko različen tudi avtoimuna bolezen in je potrebno pogledat kar nekaj vidikov in šele potem vas lahko usmerim. V centru smo celostno naravnani in rešujemo težave sistemsko tudi od znotraj ne samo s preparati za na kožo.

Simone godina Moderator
Antiaging Beauty Coach
AntiageDermoLab
040 291 165
Default avatar

Micka :*

Men so tud zaćel ful izpadat in mi mami ne pusti da mam te šampone pa kapsule pa me zanima če pozna kdo kkšno naravno stvar
Default avatar

Simone Godina

Pozdavček,

Naravni pripomočki proti izpadaju las iz babičine kuhinje so naslednji,

rožmarin - najbolje tinktura, vmasiramo v lasišče

sivka - oje vmasiramo v lasišče pustimo delovati vsaj eno uro in potem operemo lase

kopriva - čaj iz listov,še boje iz korenine

breza - losion vmasiramo v lasišče

čaj ali tikture iz listov brina, rutica, lapuha.

Simone Godina
AntiageDermoLAB
Default avatar

Romana Boljše

Meni je pa zelo pomagal šampon in balzam Hairbell. 6 mesecev nazaj sem imela še zelo kratke lasje in mi je slednji izdelek zelo dobro pomagal da so mi zrastli nazaj do ramen :)
Default avatar

slimjim888

jaz sem imel kar nekaj časa težave z izpadanjem las. zelo dobro so mi pomagali v hairclinic šentjur
Apartmaji Hrvaška : 5.000.000 destinacij na enem mestu
Default avatar

SaraDetela

Meni osebno je pomagalo in mi še vedno pomaga neoluščeno proso. Jem ga vsako jutro skupaj z jogurtom ali pa si ga potrosim na namazan kruh.

Preden so mi lasje začeli izpadati sem bila pod hudim stresom, kar je vse skupaj tudi povročilo.. zato se predvsem izogibajte tega, če je le mogoče ;)

lp,
S.
----------------------------------------------------------------------
http://styling.over.net/
Preberi zadnji #instaintervju in se nam pridruži na Facebooku: https://www.facebook.com/styling.over.net
Default avatar

vital123

Tudi jaz sem bila že popolnoma obupana in v stresu vsakič, ko sem si morala oprat lase. Potem pa sem odkrila česnov šampon in česnovo masko (nima nič vonja po česnu). Stanje se je izboljšalo do te mere, da se vsaj pleša ne vidi več.
Ker nisem pogosto na tem forumu, me lahko tudi pokličete na 041 481 378.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek