Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

udobne kavbojke

Default avatar

jao te kavbojke

najraje nosim udobne kavbojke na pajkice, nosim št 38 pa se vseeno v nobenih kavbojkah ne počutim dobro, preveč so mi trde, oprijete, počutim se debelo,
katere vi nosite
Default avatar

ne nosim

Jih ne nosim, ravno zaradi naštetih razlogov, pa dokler sem jih še, sem vedno imela raztegljive. Pa saj niso obvezne, obstajajo udobnejše hlače.
Default avatar

za deset večja

sama imam št. 48, bogpomagaj, pa sem kupila kavbojke v mani. mehke, elastične, udobne. je res, da na pogled niso "prave" kavbojke, a ko jih dam gor, nič ne veže, ne tišči, počep brez problema...... udobje nošenja 1A. kdo bi si misli :)
Default avatar

plasticne so

za deset večja je napisal/a:
sama imam št. 48, bogpomagaj, pa sem kupila kavbojke v mani. mehke, elastične, udobne. je res, da na pogled niso "prave" kavbojke, a ko jih dam gor, nič ne veže, ne tišči, počep brez problema...... udobje nošenja 1A. kdo bi si misli :)
Tudi jaz sem kupila te kavbojke, res so 'gibcne', a material je mesanica in poleg bombaza in elastana je se konkreten delez sintetike, tako da sem jih hitro vrgla v smeti.
Kavbojke so mi fajn, ce je dober in trpezen jeans, obvezno pravi bombazni in 1% elastana, tiste s 3% so kot ene pajkice, mi sploh niso vsec.
Default avatar

se ve da

plasticne so je napisal/a:
Tudi jaz sem kupila te kavbojke, res so 'gibcne', a material je mesanica in poleg bombaza in elastana je se konkreten delez sintetike, tako da sem jih hitro vrgla v smeti.
Kavbojke so mi fajn, ce je dober in trpezen jeans, obvezno pravi bombazni in 1% elastana, tiste s 3% so kot ene pajkice, mi sploh niso vsec.
Elastan, hm. Potem je treba kupit take, ki se jih komaj gor na rit navleče. Kupi številko večje in ne bo problemov z elastanom. To je kvečjemu praktično pri sedenju, počepih ....
Default avatar

za deset večja

na to pa sploh nisem bila pozorna. sem zdaj preverila in res: 76% bombaž, 23%poliester, 1% elastan. ni mi všeč, da to zdaj vem :))))) samo kaj naj, jih imam in jih bom nosila, dokler mi bodo ok za nosit.

je pa pri moji št. (48) kar težko dobiti dobre kavbojke. kakšna ideja?
Default avatar

plasticne so

na to pa sploh nisem bila pozorna. sem zdaj preverila in res: 76% bombaž, 23%poliester, 1% elastan. ni mi všeč, da to zdaj vem :))))) samo kaj naj, jih imam in jih bom nosila, dokler mi bodo ok za nosit.

je pa pri moji št. (48) kar težko dobiti dobre kavbojke. kakšna ideja?
C&A mogoce ali pa na netu kje, Bonprix recimo.
Saj zdaj pozimi ti bodo ok, edino zmuckajo se hitro, hitro ratajo ofucane, cim je bolj toplo, je pa v njih vroce, kar lepijo se.
Default avatar

Zartrose

Udobne so take iz mehkega tankega đinsa, ostale niso. Sicer jih niti ne nosim rada.
Default avatar

plasticne so

se ve da je napisal/a:

Elastan, hm. Potem je treba kupit take, ki se jih komaj gor na rit navleče. Kupi številko večje in ne bo problemov z elastanom. To je kvečjemu praktično pri sedenju, počepih ....
In potem naj si jih dajem ozat v pasu in cez rit ali kako si mislilo?
Kupim take, ki so mi na knap prav, a se ne tiscijo, ker kavbojke se znosenjem malce raztegnejo in so potem super.
Elastana mora bit malo, en procent je cez glavo dovolj.
Default avatar

Za bucke

Predvsem bucke ne nosite ozkih “pajkice” kavbojk, ker zgledate še bolj bucke. Raven kroj, raven kroj in še enkrat raven kroj je tisti, ki vam bo naredil uslugo.
Default avatar

Ajjhj

Zame udobnih kavbojk ni. Tiste z elastanom mi zelo hitro začnejo lezti dol (sem bolj suha), navadne, oprijete so mi vse pretrde, neudobne. Morda kakšen ohlapne model, ampak to že skoraj niso več kot kavbojke.
Default avatar

Stepni_Volk

jao te kavbojke je napisal/a:
najraje nosim udobne kavbojke na pajkice, nosim št 38 pa se vseeno v nobenih kavbojkah ne počutim dobro, preveč so mi trde, oprijete, počutim se debelo,
katere vi nosite
Pravi moški nosi takšne, da gre v spodnjice še en par nogavic. Ono tiho reklamiranje z "nabreklino".. Ne more se ves čas "kurčit" v prazno.
Plus, pride prav, ko slučajno kje nenapovedano prespiš in imaš zjutraj vedno "sveže" nogavice.
Win-Win.
De omnibus disputandum..
Default avatar

kavbojke so zakon

Stepni_Volk je napisal/a:
katere vi nosite
Pravi moški nosi takšne, da gre v spodnjice še en par nogavic. Ono tiho reklamiranje z "nabreklino".. Ne more se ves čas "kurčit" v prazno.
Plus, pride prav, ko slučajno kje nenapovedano prespiš in imaš zjutraj vedno "sveže" nogavice.
Win-Win.
Ha ha, kako dobro napisano!

Avtorica, če nosiš konfekcijo 38, si za dve številki prevelika za skinny kavbojke in nič čudnega, da se počutiš debelo. Moja hči je visoka 175, ima mišičastih 65 kg, pa ji te hlače sploh ne pašejo in izpade neprimerno vitkejša in postavnejša v klasičnih kavbojkah z ravno hlačnico, po možnosti boyfriend fit. Jaz nosim 36, imam čisto ok postavo, pa si niti v najbolj divjih sanjah ne drznem obleči oprijetih kavbojk, ker zgledam čist zverižena. Naredi si uslugo in presedlaj na klasične kroje, torej straight leg ali bootcut (imaš tudi čisto blag bootcut).
Raztegnejo se samo 100-procentno bombažne kavbojke, tiste tudi samo s procentom elastana obdržijo oprijeto obliko.
Default avatar

Lorealk aa

Jaz imam ene nove od Tommy Jeans, 99% bombaz in 1% elastana. Noro kako udobne, ni prevec tanek jeans ampak noro udoben.
Default avatar

mabel

katere vi nosite
Gledala sem na Aliexpressu ene s ful širokimi hlačnicami, samo so verjetno za nižje postave.
Default avatar

ne preširokih za nizke

mabel je napisal/a:
katere vi nosite
Gledala sem na Aliexpressu ene s ful širokimi hlačnicami, samo so verjetno za nižje postave.
nižja postava in ful široke hlačnice ne pride dobro.
mogoče si gledala krajše, 3/4 dolžina? tega je bilo precej videti.
Default avatar

Katere

ne nosim je napisal/a:
Jih ne nosim, ravno zaradi naštetih razlogov, pa dokler sem jih še, sem vedno imela raztegljive. Pa saj niso obvezne, obstajajo udobnejše hlače.
Povej katere so udobnejše hlače?

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek