Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Vse je umetno - fake

Default avatar

Grda resnica

Ne dolgo nazaj v enem soping centru vidim zenske (mlajše) dolgi umetni nohti razlicnih barv,ogabne umetne trepalnice in narisane obrvi, preozka obleka ona pa ca.15 kil preveč,visoke pete hodi pa kot slon...samo obrnila sem se ,hb da je prišla mimo vsaj ena res dobra in s stilom,da sem imela kaj gledat ...o tipih pa sploh ne bom,ker to je pa poraz na celi fronti
Default avatar

Grda resnica

Ne dolgo nazaj v enem soping centru vidim zenske (mlajše) dolgi umetni nohti razlicnih barv,ogabne umetne trepalnice in narisane obrvi, preozka obleka ona pa ca.15 kil preveč,visoke pete hodi pa kot slon...samo obrnila sem se ,hb da je prišla mimo vsaj ena res dobra in s stilom,da sem imela kaj gledat ...o tipih pa sploh ne bom,ker to je pa poraz na celi fronti
Default avatar

MsOlivija

Replika je napisal/a:
Enkrat sem šla gledat en "tutorial" na youtube, glede urejanja in je dečva na posnetku uporabila preko trideset produktov . Noro.
Podlaga ena, podlaga dve v spreju, korektor za podočnjake, drugi korektor za nos, osnovni puder, nova plast samo za svetlejše dele nosu, čela in brade, temnejši za ličnice, senčila in rdečila - to je bil samo obraz. Za oči, da ne naštevam. Pa še usta ene šest.
Končni produkt je bil plastični, svetleči se ksiht izložbene lutke, ki komaj drži oči odprte od teže umetnih trepalnic in tiste odstudno našobljene ustnice.
Če je komu to lepo - meni res ni.
Da se greš pa še rezat in pumpat - je pa sploh druga pesem.
Ravno včeraj sem začela gledat en tak tutorial. Ženska začne s čisto naravnim umitim obrazom, lepa sijoča koža, rahla rdečica. Najprej je nanesla že 3 različne serume: 1 za okoli oči, drug za hidracijo in še en na T coni.
Potem pa je vzela nekaj v tubi, ki kao izenači njeno polt. Si zadevo stisne na roke in že tam se vidi, da je nekaj odtenkov svetlejše od njene polti in ona veselo maže in zraven razlaga, kako ta krema spremeni barvo in se prilagodi njeni naravni barvi obraza....pa jo gledam, kako nase daje vsaj 2 odtenka svetlejšo zadevo s katero je zakrila popolnoma vso naravno barvo svojega obraza. Hm.... WTF??? Kaj nima ogledala? Koga ona farba (razen sebe)?
Takrat sem nehala gledati ker...praktično si je narisala obraz.

Aja še to: skoraj vedno začnejo z besedami: poenotimo ten kože, zakrijemo rdečico...potem si pa z bronzerji in blusherji riše rdečico nazaj:):)

In ja, v teh primerih pa razumem moške, ki ostanejo brez besed, ko se njihova "lepotica" umije.
Default avatar

Res je res

Žal denar sveta vladar
Lepotni ideali je napisal/a:
Umetni nohti
Lasni podaljski, lasulje
Umetne trepalnice
...
Slabi lepotni ideali vladajo dandanes. Smilijo se mi najstnice, kakšna prepričanja jim svet vceplja. Nikoli ne bodo dovolj lepe, če sodimo po teh (sfauliranih) idealih, ki trenutno vladajo svetu. Instabeauty fuj

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek