Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Moški v pajkicah na fitnesu

Default avatar

pajkice

Kakšno imate mnenje ženske o tem, da pride moški na fitnes ali na vodeno vadbo body pump oblečen v pajkice ali 3/4 oprijete tekaške hlače legice? Kaj pa recimo majica brez rokavov takšna tank top varianta na naramnice seveda moški model?
Priponke

moški v pajkicah.jpg
(64.86 KiB)

Default avatar

To oblečejo

samo p*edri. Na fitnes hodijo pumpat mišice edino toplovodarji.
Default avatar

Banda di Lupi

To oblečejo je napisal/a:
Kako pa ti to veš?
No. 1 Douché
Default avatar

Ksnzns

Večina jih hodi na fitnes, ker mislijo kako bodo veliko porivali ko bodo enkrat nabiti.
Dandanes si alfa samo z debelo denarnico in ne z bicepsom.
Default avatar

Banda di Lupi

Ksnzns je napisal/a:
Večina jih hodi na fitnes, ker mislijo kako bodo veliko porivali ko bodo enkrat nabiti.
Dnes si alfa, če znaš jezik zavrtet ob pravem času.
No. 1 Douché
Default avatar

Pow

Ce je tip fit, ga bo vsaka rada oplazila s pogledom.
Ce gumice pritiskajo na kup sala, bo delezen zgrozenih in pomilovalnih pogledov.
In obratno, seveda. V gym verjetno redke hodijo z namenom spoznavanja dobrosrcnih orjakov. Seveda, trud se ceni, objavljanje uspehov je nujno, ampak moras biti vsaj pogojno lep za kavico stran od ostalih.
Default avatar

stara moda

pajkice je napisal/a:
Kakšno imate mnenje ženske o tem, da pride moški na fitnes ali na vodeno vadbo body pump oblečen v pajkice ali 3/4 oprijete tekaške hlače legice? Kaj pa recimo majica brez rokavov takšna tank top varianta na naramnice seveda moški model?
Pa daj so tudi v mestu v pajkicah, ker tiste ozke elasticne kavbojke nad gleznji niso nic drugega kot pajkice.
Default avatar

Nobena ni mokra na debeluha

Ksnzns je napisal/a:
Porivamo najboljše ženske. Provajderstvo prepuščamo zašpehanim copatarjem.
Default avatar

Ksnzns

Nobena ni mokra na debeluha je napisal/a:
Ksnzns je napisal/a:
Ja, porivate svoje dlani in pa moške ritke.
Default avatar

Jajca v hladilniku

Niso v pajkicah samo na fitnesu...so povsod.
Default avatar

Banda di Lupi

Ksnzns je napisal/a:
Nobena ni mokra na debeluha je napisal/a:

Ja, porivate svoje dlani in pa moške ritke.
Kaj ste s temi riti tok obsedeni?
No. 1 Douché
Default avatar

Fajn za oči spočit

pajkice je napisal/a:
😋😛
Default avatar

najboljši seks

mmojcaa411 je napisal/a:
Meni jih je seksi pogledat
Na fitnes hodim samo zato, da lahko opazujem prijazne orjake. Včasih mi uspe celo katerega v posteljo spraviti. 😍
Default avatar

mmojcaa411

Meni ze dolgo ni uspelo nobenega.
Verjetno za prevec mladimi gledam🤣🤣🤣
Default avatar

najboljši seks

mmojcaa411 je napisal/a:
Tri mesece sem se dobivala z enim, 9 let mlajši. Nebesa! Zdaj pa opazujem orjaka mojih let. Upam, da ni poročen.🤪
Ne obupaj.😉
Default avatar

funkcionalne pajkice za moške

To oblečejo je napisal/a:
ma še zdaleč ni res, da so tako oblečeni samo geji....Mišice pri moških, take ravno prav, so "in" - za ženske učke gor spočit in še bolj švicat in migat na fitnesu, da tudi nam rastejo tam in se ohranjajo tam, kjer je treba :)
No ja, tudi jaz imam take "pajkice": so take taposebne, kompresijske in ogrevalne, da ohranjajo tudi mišice ogrete med delom; dobre stanejo tudi več kot 100 eur). Nosijo jih ne samo fitneserji, ampak skoraj vsi atleti, košarkaši pod dresi napirmer.

Se srečujem z enim takim v "takih pajkicah" na fitnesu, pa je zdaleč od geja, mi je sam dal vedet, da je "straight" ( me kuri že nekaj časa, pa je še kar vztrajen).
poleg teh kompresijskih in ogrevalnih pajkic Nosi tudi majice brez rokavov v toplih mesecih; Mmmmmmm, škoda, ker je sedaj že bolj hladno, bo oblekel kapucarja potem čez, da bodo gornje mišice ostale ogrete in žal skrite :) So pa ravno pravšnje, ne bodibildersko preterane. Take, kot imajo kakšni dobri gasilci na ameriških koledarjih :)
Default avatar

fitnes in potenca pri moških

najboljši seks je napisal/a:
mmojcaa411 je napisal/a:
Tri mesece sem se dobivala z enim, 9 let mlajši. Nebesa! Zdaj pa opazujem orjaka mojih let. Upam, da ni poročen.🤪
Ne obupaj.😉
hahahaha - vedve že vesta, kaj dela testosteron pri mišičnjakih, ki pumpajo po fitnesih- jim dobro stoji, vedno, pa ni nujno, da jedo kakšne anabolike. Čisto bolj nedolžni "proteini" v uradni prodaji poskrbijo, da so ti mladi moški zaradi napumpanih mišic taki, kot 40-letniki v postelji niso nikoli :) Pa s tem ne mislim grobosti in zajčjega nabijanja, še zdaleč ne.
Default avatar

Landa di Bupi

Banda di Lupi je napisal/a:
Ksnzns je napisal/a:
Dnes si alfa, če znaš jezik zavrtet ob pravem času.
....in s pravilno tehniko po ženskem ščegetavčku .... Zame to pteje, ne pa neka debela denarnica.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek