Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Kako zapenjate modrc

Default avatar

ni nujno prevelik

majhni je napisal/a:
ni nujno prevelik je napisal/a:

Ene zenske imamo pas bistveno ozji kot podprsni del, si zapnes modrc sprej v visini pasu, ga obrnes in obleces.
Sicer si ga jaz zapenjam zadaj, mi je bolj enostavno tako, razen ce ima kako zoprno zapenjanje,kar imajo obicajno kopalke.
Vseeno če imaš večje prsi in modrc, ki res kaj drži, je preozek, da bi ga lahko obračala oziroma vlekla gor. Verjamem pa, da če imaš pač manjše, ti tisti prevelik podprsni del ne predstavlja težav. Take modrce si potem komot obračate in povlečete gor.
Obseg 75,kosarica e-f... So dovolj velike?
Pas 65, sorci,to je 10cm lufta, popolnoma dovolj, da obrnes modrc in ga gor povleces.
Enim res mogoce manjka rocnih spretnosti, da bi si lahko zaoele modrc zadaj, pri tebi pa je nekaj viska v pasu in manjka v predstavljanju situacij in dojemanju razlik.
Default avatar

kokeršpanjel ušeska

majhni je napisal/a:

Vseeno če imaš večje prsi in modrc, ki res kaj drži, je preozek, da bi ga lahko obračala oziroma vlekla gor. Verjamem pa, da če imaš pač manjše, ti tisti prevelik podprsni del ne predstavlja težav. Take modrce si potem komot obračate in povlečete gor.
Pas 65, sorci,to je 10cm lufta, popolnoma dovolj, da obrnes modrc in ga gor povleces.
Enim res mogoce manjka rocnih spretnosti, da bi si lahko zaoele modrc zadaj, pri tebi pa je nekaj viska v pasu in manjka v predstavljanju situacij in dojemanju razlik.
preveč velike ( predolge verjetno) - lih pokrijejo ozek pas, ko so izven modrca....
Default avatar

Banda di Lupi

motorične spretnosti je napisal/a:
znam na "rikverc", na hrbtu zapet, brez težav.

Drugače pa -večja umetnost je, ko zna moški, z eno roko in stiskom odpet haklca modrca, ko te ima v objemu, je še poseben čar in rajc......
Eh... 10x probaš na povštru in pol gre... nobena posebna umetnost.
No. 1 Douché
Default avatar

Goldfish

Banda di Lupi je napisal/a:
motorične spretnosti je napisal/a:
znam na "rikverc", na hrbtu zapet, brez težav.

Drugače pa -večja umetnost je, ko zna moški, z eno roko in stiskom odpet haklca modrca, ko te ima v objemu, je še poseben čar in rajc......
Hahahahahahahahahaha :).
Default avatar

Spredaj zsdaj

Zapnem spredaj, odpnem zadaj. Stvar navade. Pri moškemu gre tud zmer najprej spredaj, zadaj ni tako interesantno. 😛🤣😂😂😂
Default avatar

Banda di Lupi

Goldfish je napisal/a:
Banda di Lupi je napisal/a:

Hahahahahahahahahaha :).
Velike tajne malih majstora, al tako nekak 😂
No. 1 Douché
Default avatar

ni nujno prevelik

kokeršpanjel ušeska je napisal/a:

preveč velike ( predolge verjetno) - lih pokrijejo ozek pas, ko so izven modrca....
V zadnjih petih letih so mi zrastle iz kosarice D na E-F, namesto da bi bile z leti manjse in bolj prazne, se zdaj pri 40+ polnijo... Seveda so povesene, gravitacija dela svoje, a niso take kot usesa, dalec od tega in se niti priblizno ne koncajo pri pasu.
Default avatar

podprsni obseg

majhni je napisal/a:

Če imaš podprsni obseg izmerjen 75, potem ne moreš imeti številke 75, pač pa manj. In če nisi ravno postave z izrazito širokimi rameni (obrnjen trikotnik, kot je npr tista voditeljica Irena Shyama Hlebš), potem si pri modrcu prave velikosti pri tej košarici ne moreš obrniti modrca, ker imaš prostora samo za dva prsta vmes. Ampak verjetno imaš vseeno prevelik obseg, a ne?
Default avatar

monmonči

Sem pozabila, kako se zapne in odpne. Nekdo naj da video gor 😂 da se spomnim.
Default avatar

11511

Bae je napisal/a:
na hrbtu je napisal/a:

Jaz si ga pri svojih 63 letih vedno zapnem zadaj, na hrbtu.
Ko tega ne bom več zmogla, bom pa res že stara.
Ne vem, če je to povezano z leti, po moje bolj s spretnostjo. Moja mlajša sestra si ga odspredaj zapenja odkar pomnim.
Hm, meni tudi nikoli ni padlo na pamet, da bi modrc zapenjala zadaj. Ali si ogrlico, verižico tudi zapenjate zadaj?
Default avatar

MsOlivija

Vedno zadaj. Razen enega brez naramnic, s štirimi hakelci: tega pa ni šans, da ga zadaj zapnem, ker vedno sfalim vsaj eno zaponko.
Default avatar

bnmiki

Vedno spredaj. :P

100x lažje, ne da se mi vsakič na blef ciljati treh hakeljčkov in po možnosti še kakšnega sfaliti...

In brez problemov obrnem, saj je blago elastično...80F, pri realnem obsegu cca 85cm.. tako da ne vem kakšne korzete to ve gor tlačite, da ne uspete zarotirati. :))
Default avatar

Jazpa

bnmiki je napisal/a:
Vedno spredaj. :P

100x lažje, ne da se mi vsakič na blef ciljati treh hakeljčkov in po možnosti še kakšnega sfaliti...

In brez problemov obrnem, saj je blago elastično...80F, pri realnem obsegu cca 85cm.. tako da ne vem kakšne korzete to ve gor tlačite, da ne uspete zarotirati. :))
No, pri podprsnem obsegu 84 imam jaz velikost 75. 80 je preveliko in ne nudi nobene prave opore. Ko se še raztegne (čisto vsak modrc se), pa sploh. Ja, lahko ga sicer obrnem (če se pomatram), ampak ne vidim smisla v tem,
zapenjam z dvema, tremi (večina) in tudi s štirimi kaveljčki tam, kjer naj bi bili - zadaj. Tako tudi modrc najmanj uničuješ. Ne vem no, če nimaš nekih zdravstvenih ovir, si pa ja lahko zapneš modrc zadaj. Za to ni potrebna nobena posebna spretnost.
Default avatar

moja rešitev

Meni ne rata zapenjanje ni spredaj ni zadaj.
Pred leti pri nakupu sem kar trgovko prosila, da mi ga zapne.
Nosim ga ves čas.
No, pred poletjem si ponavadi kupim novega, ker starega moram dat dol. Saj ne morem na plažo v modrcu.
Tako da, jah...enkrat letno ga zamenjam.
Default avatar

1raglja

11511 je napisal/a:
Bae je napisal/a:

Ne vem, če je to povezano z leti, po moje bolj s spretnostjo. Moja mlajša sestra si ga odspredaj zapenja odkar pomnim.
Hm, meni tudi nikoli ni padlo na pamet, da bi modrc zapenjala zadaj. Ali si ogrlico, verižico tudi zapenjate zadaj?
Jaz ja. Če mi jo ne kdo drug 😀
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

vednovtrendu

smo na istem haha. jaz tudi rabim dve roki, moj pa samo eno. svaka jim čast :D

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek