Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Samostoječe nogavice

Default avatar

Monyča

Samostoječke samo pod kiklo, hlače, natrgane kavbojke. Nikoli pod pajkice, se ful vidi tisti zgornji rob skozi, sploh če so pajkice bolj tanke. Enako velja za dokolenke kjer se tista gumica na vrhu vidi kako stisne meča. Če že moram pod pajkice oblečt najlonke, oblečem hlačne nogavice, če pa dokolenke, pa jih gor potegnem samo toliko da jih skrijem pod rob pajkic.
Default avatar

Kr enka

Monyča je napisal/a:
Samostoječke samo pod kiklo, hlače, natrgane kavbojke. Nikoli pod pajkice, se ful vidi tisti zgornji rob skozi, sploh če so pajkice bolj tanke. Enako velja za dokolenke kjer se tista gumica na vrhu vidi kako stisne meča. Če že moram pod pajkice oblečt najlonke, oblečem hlačne nogavice, če pa dokolenke, pa jih gor potegnem samo toliko da jih skrijem pod rob pajkic.
In pol imaš vse dokolenke na gležnnu in peti. lol.
Default avatar

11511

Meni ni jasno iz kakšnega razloga bi samostoječke oblekla pod hlače ali še bolj nerazumljivo - pajkice?

Imam zelo tanke kožne barve poleti za prireditve kjer po protokolu ne moreš biti brez nogavic, vroče je pa ko pes.
Default avatar

Monyča

Kr enka je napisal/a:
Monyča je napisal/a:
Ja, točno tako kot si napisala. Če ne moti mene, verjetno tudi tebe ne.
Default avatar

Alenny

11511 je napisal/a:
Meni ni jasno iz kakšnega razloga bi samostoječke oblekla pod hlače ali še bolj nerazumljivo - pajkice?

Imam zelo tanke kožne barve poleti za prireditve kjer po protokolu ne moreš biti brez nogavic, vroče je pa ko pes.
Katere pa kupuješ zelo tanke?
Jaz jih tudi moram imet poleti oblečene zaradi službe.
Default avatar

Kr enka

Monyča je napisal/a:
Kr enka je napisal/a:
Ja, točno tako kot si napisala. Če ne moti mene, verjetno tudi tebe ne.
Itak, da ne. Ampak a nagubane najlonke na gležnju in peti, sploh v balerinkah in kakšnih bolj odprtih čevljih so pa lepo za pogledat. Ali te gubice, ki se naredijo po stopalu nič ne motijo?
Default avatar

to je to in ni kaj dodat

šnelfuqarce je napisal/a:
Slika
Default avatar

Conte Slovenija

Alenny je napisal/a:
11511 je napisal/a:

Katere pa kupuješ zelo tanke?
Jaz jih tudi moram imet poleti oblečene zaradi službe.
12 denske poletne samostoječe nogavice:
https://conte-shop.si/collections/samos ... ass-12-den

pa mrežaste samostoječe nogavice:
https://conte-shop.si/collections/samos ... vice-class
Default avatar

Alenny

Ko že delate tako reklamo za nogavice, že lep čas iščem nogavice za na pas, vintage stil, 100% nylon, ne elastične, velikost 4-5.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek