Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Kdaj ste se začele najbolj opazno starati?

Default avatar

Ravno obratno

bolj si temen je napisal/a:
Saj ni res.
Default avatar

bolj si temen

Default avatar

res je tako

Starati sem se začela nekje pri dopolnjenem 41.letu. Naenkrat sem opazila globoke gubice okrog brade, v ustnih kotičkih, pod očmi, pa tudi med obrvmi. Ni še prehudo, vendar pa danes pri 43 letih kar kažem svoja leta, okrog 42, mi rečejo, in nimam obraza 33 letnice.

Res pa vsak sam sebi vedno pripiše mladostni videz in nikakor ne bo priznal gubic in staranja, ampak se v primeu zdravja predstavlja kot mlad. Čisto brez samokritike se tudi v tej temi ženske pri 40 ali 60 letih same sebe vidijo kot mlade ! Ampak vsak se lahko zave, da je star že s tem, ko ga nehajo tikati , ženske konkretno pa, ko nas začnejo nazivati z gospa !
Default avatar

Ggbh

Staranje je del življenjskega procesa je napisal/a:
Ko vidim Anistonovo, se mi ne zdi prav nič lepa v obraz, edino, kar lahko rečem, da je dobro servisirana, naravne lepote je bolj malo, marsikatera ženska ima lepši obraz kot ta ženska, zelo je precenjena.
Default avatar

norTON_

še ne je napisal/a:
"Ma nemoj"
Default avatar

paravno

Pa ravno zadnjič mi reče sošolec, da sem ista kot v OŠ, da se edina nisem nič spremenila, no pa sem se mu smejala ;))
p.s.
saj n ivažno kolk sem stara, mi je jasno 100%, da se mi vidi , da jih nimam več 15 že dolgo ne

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek