Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Dober frizer Radomlje, Preserje, Domžale ipd.

Default avatar

vrabčka

Pozdravljeni, prosim vas za predloge za dobrega frizerja v navedenem okolišu - Radomlje, Preserje, Škrjančevo, Domžale, Vir, ipd.

Starejše teme in Facebook hvalijo skoraj vse. Iščem nekoga, ki zna dati tudi nasvet, a se ne preveč držati svojih mnenj (recimo če misli, da kratka frizura ni za žensko, OK, ampak naj jo tudi naredi - to je primer, nisem za kratke lase). Mora znati delati z barvami in blanžem in da ne (preveč) uniči lase. Pa naj ne bo to celodnevni opravek:) Torej nekdo, ki se bolj ali manj drži ure in kjer nisi ravno pet ur, če to ni nujno potrebno.

Hvala!
Default avatar

Mandolina

vrabčka je napisal/a:
Pozdravljeni, prosim vas za predloge za dobrega frizerja v navedenem okolišu - Radomlje, Preserje, Škrjančevo, Domžale, Vir, ipd.

Starejše teme in Facebook hvalijo skoraj vse. Iščem nekoga, ki zna dati tudi nasvet, a se ne preveč držati svojih mnenj (recimo če misli, da kratka frizura ni za žensko, OK, ampak naj jo tudi naredi - to je primer, nisem za kratke lase). Mora znati delati z barvami in blanžem in da ne (preveč) uniči lase. Pa naj ne bo to celodnevni opravek:) Torej nekdo, ki se bolj ali manj drži ure in kjer nisi ravno pet ur, če to ni nujno potrebno.

Hvala!

http://zemljevid.najdi.si/podjetje/1063 ... -kveder-sp

Zelo pohvalijo Tomaža Kvedra v Radomljah.

Jaz pa sem tukaj zelo zadovoljna in priporočam :

https://www.facebook.com/FrizerskisalonPevecMinka/
Default avatar

vrabčka

Hvala za predlog. Za Kvedra sem slišala, da je dober, ampak ne vem, ali bi šla na Loreal barve.

Morda še kdo, čeprav dvomim, da bo kdo temo našel v tej podrubriki...

Hvala

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek