Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Ženska s kosmatimi nogami?!

Default avatar

Ofak

Na Hrvaškem sem bila priča nenavadnemu prizoru. Ženska, ki je pobirala vstopnino za otroke, ki so želeli skakati po trampolinu, je imela sicer dolge hlače. Pomotoma jih je nekoliko privzdignila in sledil je šok. Bolj kosmate noge kot kak dedec. Kaj je nekaterim ženskam??
Default avatar

uporabniško ime123

Ne vem. Kaj ti je?
Default avatar

uporabniškoime111

In, kje je problem?
Default avatar

Uporabniško ime345

Spi s tabo v postli in te njene dlake motjo?
Default avatar

antilopa

To bo zato, ker je na Hrvaskem. V Grciji zenske niso tako kosmate, tudi v Turciji in Tuniziji ne. Nikoli vec na Hrvasko, ker tuje kosmate noge povzrocajo hude travme. 😛
Default avatar

Neurejena stopala

Pa stopala stare debele rjave kože na peti, fuj. To velikokrat vidiš na kakšni fini navzven urejeni dami.
Default avatar

moje dlake

Jap, tudi sama sem končno zbrala pogum in letos v največji vročini potegnem pajkice do kolen. ne glede na to, da se ne brijem po nogah. No, ne brijem se nikjer drugje razen pod pazduhama. Imama pa kar precej dolge temne dlake.
Kaj si ljudje mislijo, ko vidijo moje dlake ... hmm, naj pomislim, ... v bistvu me ne zanima, kaj si oni mislijo. Meni je fajn, da se mi ni treba ukvarjat z britjem in in posledično rastjo dlak, bodenjem le teh, pa spet britjem ... Živi in pusti živeti.
Default avatar

Goldfish

Zakaj opazujete ženske, ki si dvigujejo hlačnice?
Default avatar

seronja

Avtorica kaj tebi pomaga lepa zunanjost, ko je duša črviva? Dej če ti je bog dal dlake, zakaj bi si jih brila? Mal premisli o tem, če si sploh sposobna mišljenja.
Default avatar

zbrk

Goldfish je napisal/a:
Zakaj opazujete ženske, ki si dvigujejo hlačnice?
Ha ha ha, svetovno vprašanje.
Default avatar

Tebi vse bog da

seronja je napisal/a:
Avtorica kaj tebi pomaga lepa zunanjost, ko je duša črviva? Dej če ti je bog dal dlake, zakaj bi si jih brila? Mal premisli o tem, če si sploh sposobna mišljenja.
A računalnik uporabljaš, ker ti ga je bog dal?
Default avatar

Narava-

To je vse naravno, ti nenaraven zato si obseden z britjem.
Default avatar

Chocolattt

Za kozlat.
In ne mi s takimi, da se brijemo zaradi dedcev....in da bomo "že še spoznale pravi trend in pravo resnico..."
In ne mi s takimi, zakaj gledate bla bla...Zato, ker normalen človek gleda okrog sebe!
Za kozlat!
Slika
Default avatar

ooppaa

Chocolattt je napisal/a:
Za kozlat.
In ne mi s takimi, da se brijemo zaradi dedcev....in da bomo "že še spoznale pravi trend in pravo resnico..."
In ne mi s takimi, zakaj gledate bla bla...Zato, ker normalen človek gleda okrog sebe!
Za kozlat!
Slika
Zaradi marketinga pa res. Ti kar kozlaj. Tudi to je čisto naravno.
Default avatar

čudo neviđeno

Britje je vsiljeno. Naravne ženske so srnice po nogah, hrčki pod nosom in mačke med nogami.
Slika
Default avatar

Ygjnb

Dobro, da še nisem kosila jedel... :S
Default avatar

če bi pa zvezdnica

če bi pa zvezdnica iz Hollywuda al instagrama in podobnih traparji se pokazala globalnim ženskam v kosmatih nogah, bi bil pa to takoj nek nou hit pa use babe bi hodile v kosmatih nogah naokoli. ker ovce vreščite po nekih ''kvazi vzornikih ''slavnih oseb'' nonstop.
Default avatar

luna v maju

Pred 50. leti se ni nobena ženska brila po nogah. Nihče se ni spotikal zaradi dlak. Tudi deodorantov se ni uporabljalo in nihče ni umrl zaradi smrada. Modni trendi pač.
Default avatar

moje mnenje

luna v maju je napisal/a:
Pred 50. leti se ni nobena ženska brila po nogah. Nihče se ni spotikal zaradi dlak. Tudi deodorantov se ni uporabljalo in nihče ni umrl zaradi smrada. Modni trendi pač.
Kaka moda, ženska nagonsko ve da ji ti paše, kaj pa prodajajo žiletke v trgovinah. Že od rojstva naprej je vedela, da so ji dlake bljak in se brije, tega jim ni nihče vsilil, še najmanj pa mediji, ker so te naše brivke popolnoma samostojne ženske, ki si ne dajo diktirati drugim kako in kaj, brile bi se, pa če bi bilo to protizakonito, da ne govorim o tem da bi za žiletko in peno dale tudi življenje.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek