Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

kateri aceton je dober

Default avatar

dajtemipomagat

Uporabljam kao gel lak od Essence, če ga namažem v enem sloju skupaj s podlakom, še gre dol, če v dveh slojih, pa še podlak, potem moram drgnit in drgnit, da ga spravim dol.
Sem kupila en "satin" lak od Essence, krasen lak, namazala sem ga pa glih ene 2x, ker tega pa sploh ne spraviš dol!

Kateri aceton je dober, da z lahkoto spravi dol lak?
Default avatar

tisti v veb

tisti v bau bau trgovinah je najbolj čist, pa verjetno še cenejši, čeprav kupiš cel liter.
Default avatar

ja ful duhovito

tisti v veb je napisal/a:
tisti v bau bau trgovinah je najbolj čist, pa verjetno še cenejši, čeprav kupiš cel liter.
In ti se imaš za duhovito bitje? qqlele

Glede acetonskega ali neacetonskega odstranjevalca laka za nohte pa zanima tudi mene, kateri je učinkovit?
Default avatar

tisti v veb

Zakaj že? Če sprašuješ za močnejšega, ker ti zdaj pakirajo neko razredčeno sranje, ga imaš tule. Kupi si tega, pa si razredči sama
Default avatar

tisti v veb

lahko pa zaradi mene sprobaš še 100 drugih razredčenih malih 25 ml flašk za višjo ceno, kot je tu liter. Mogoče bo pa katera manj razredčena. Izvoli.
Default avatar

tisti v veb

davek na budale je pač treba pobrat.
Default avatar

jaz tako

dajtemipomagat je napisal/a:
Uporabljam kao gel lak od Essence, če ga namažem v enem sloju skupaj s podlakom, še gre dol, če v dveh slojih, pa še podlak, potem moram drgnit in drgnit, da ga spravim dol.
Sem kupila en "satin" lak od Essence, krasen lak, namazala sem ga pa glih ene 2x, ker tega pa sploh ne spraviš dol!

Kateri aceton je dober, da z lahkoto spravi dol lak?
Uporabljam enake lake kot ti, namažem v treh slojih. Res pa, da samo lak, ne uporabljam podlakov, nadlakov in podobnega. In odstranim z Essence odstranjevalcem brez acetona, brez težav. Izjema so kakšni laki z bleščicami, te je pa res treba malo bolj podrgnit.
Default avatar

Silky

Acetonski je bolj ucinkovit..
Default avatar

maycheekaa

Silky je napisal/a:
Acetonski je bolj ucinkovit..
je bolj učinkovit ja, ampak je večja možnost da ti uniči nohte

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek