Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Ali kdo uporablja naravni kolagen Cemio Gams?

Default avatar

cekarka

Blagor tebi, da nimaš težav, naj tako ostane čim dlje. :) Kot sem že enkrat napisala, ljudje smo si različni in nam ustrezajo, pašejo različne stvari. jaz sem vesela, da sem poizkusila s cemio gamsom, ker mi pomaga.
Default avatar

kofi

Točno to, naj vsak poskrbi zase in ugotovi, kaj mu pomaga.
Default avatar

picassa

Kje pa se kupi ta Cemio Gams? Je to mazilo ali gre za tablete, dopolnilo? Hvala.
Default avatar

kofi

Živjo picassa, Cemio naročiš preko spleta na njihovi strani, zelo enostavno. Gre pa za kapsule, ki jih lahko jemlješ kot preventivo ali če že imaš kakšne težave s sklepi.. Pobrskaj malo za več info.. Za izkušnje pa kar vprašaj, jaz sem zelo zadovoljna, jih že nekaj časa jemljem.
Default avatar

picassa

Aa, fino, hvala. Bom malo pogledala za informacije in se javim z vprašanji :)
Default avatar

cattao

Pozdrav
Jaz bi pa prosila, tiste , ki ga imate, če mi napišete, katere sestavine so vse zraven, ker nikjer ne piše?
Default avatar

cattao

Pozdrav, a mi lahko prepišeš , katere sestavine so vse?
Default avatar

picassa

Res je :) Jaz sem ga kar naročila, najraje sama sprobam stvari in potem v praksi vidim, kako delujejo. Se javim :)
Default avatar

cekarka

Super, javi, kako ti odgovarja in pomaga!
Default avatar

petrapan

Se ga lahko naroči le preko spleta, ali je na voljo tudi v lekarnah?
Default avatar

cekarka

Preko spleta ja, ne rabiš nikamor hodit ;)
Default avatar

picassa

cekarka je napisal/a:
Kot obljubljeno se javlam kakšne imam izkušnje s cemio gams - ful sem vesela ker mi je dejansko pomagalo. :) Zdaj pa v malih količinah športam (sprehodi po ravnini s psom, joga, ipd.) in nimam nobenih problemov.
Default avatar

Gebbi

Od njih kupujem že leta zaradi hrbtenice in mi zelo pomaga
Default avatar

ResJa

Gebbi je napisal/a:
Se strinjam. Daleč najboljši kolagen pa še dostavijo ti ga direkt na dom. Mi vsaj ni potrebno hodit po trgovinah vsak teden

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek