Forum: Nega, ličenje in style

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Ali kdo uporablja naravni kolagen Cemio Gams?

Odgovori Nova tema
Default avatar gledenato 7 Jun 2016 17:26

Glede na to, da vse kar kupiš, plačaš šele 14 dni po prejemu izdelkov, mi dol visi, kje imajo sedež.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Brezplačen Naravni Kolagen 7 Jun 2016 19:01

Danes sem papal dobro mastno juhco in gratis kolagen iz juhce zaužil.

A kaj vam to govorim,saj je potrebna reklama tule kako je kolagen dober.

Sem mal povprašal okrog ljudi.Le trije uživajo kolagen v prašku in ta je od medexa,ter da jim je najboljši.

Ali je potrebno nujno glede na tale reklamni,samohvalni post nek medex iz švice?

Default avatar dmal 7 Sep 2016 21:20

Prikaži citatgoljufija je napisal/a:
Prikaži citatmarjeticamarjetka je napisal/a:
Pri kolagenu je tako, da je to osnovna beljakovina v telesu in ga s starostjo začne primankovati, zaradi tega tudi bolečine in težave s koleni, sklepi. Pa na videz kože, las, nohtov tudi vpliva. Ni vsak kolagen, ki ga kupiš, ok. Obstaja naravni ali hidroliziran. En ni toplotno obdelan, je sestava takšna, kot je kolagen v telesu, in se zato bolje in lažje absorbira (ne skozi želodec ampak v črevu), hidroliziran pa je toplotno obdelan, struktura je druga in ga je zato potrebno uživati v večjih količinah. Jaz pauim tudi na izvor snovi, se pravi, da je res proizveden v evropi, ne pa da ga sem uvažajo iz kitajske pa potem samo zapakirajo. Za Gams sem preverila, imajo proizvodnjo v Švici, produkt pa se prodaja že po lekarnah v srednji in severni Evropi. Bom preizkusila...Javim.
V spletnih lekarnah v Avstriji in Nemčiji se kupi kolagen, ki ga ne uvažajo iz Kitajske.

Gams reklama pa meni osebno smrdi. Vsi tisti, ki ponujajo 30 dnevne preiskuze brezplačne po moje "neteg....."

Kot drugo, zakaj, če je kolagen Švicarski izdelek, se omenja Češka? To spodaj piše na njihovi spletni strani?

Cemio Switzerland s.r.o., Veverkova 1343/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové, Češka republika

https://www.cemiogams.si/

Piše to čisto na dnu, v temnem delu, vaše desne strani, ekrana

Če so pošteni, zakaj se skrivajo za poštnimi predali in lažnimi naslovi????

Kontakt

Cemio Switzerland, s.r.o.
Poštni predal 146
Cesta v Mestni log 81
1001 Ljubljana

https://www.cemiogams.si/contact

Za informacijo vsem, da ne nasedajo, poglejte spodaj. Cesta v Mestni log 81, 1001Ljubljana je naslov
Pošte Slovenije d.o.o. poslovne enote.. in ne kvazi Švicarske podružnice.

Pošta Slovenije d.o.o. poslovna enota poštni logistični center Ljubljana
Poštni urad
Naslov: Cesta v Mestni log 81, 1000 Ljubljana
Telefon:(01) 476 76 32
Ure: Delovni čas danes · 08–00

še link

https://www.google.si/search?q=cesta+v+ ... 5077117808

no če že komentiraš zakaj omenjajo čehe(sem odebeljil na kaj mislim) tudi poglej da samo distributirajo oni, če pa neveš kaj pomeni distributer pa si pogooglaj

Default avatar Klara0909 12 Sep 2016 17:15

Ta cemio gams je za en kkkk kot so njihovi delavci v Bertokih, samo lazejo da dobijo denar od starejsih ljudi. Lp Klara

Default avatar cekarka 20 Sep 2016 12:56

Jaz sem ga po priporočilu prijateljice naročila zase in za svojo mamo.. Če koga zanima, lahko javim, kako se mi zdi in če bo kakšen napredek..

Default avatar ne hvala 20 Sep 2016 14:57

Mah, zakaj bi poročala, če lahko dobim pol kg kolagena v Nemčiji in je precej cenejši. Pa še pomaga mi.

Default avatar Link? 20 Sep 2016 19:01

Prikaži citatne hvala je napisal/a:
Mah, zakaj bi poročala, če lahko dobim pol kg kolagena v Nemčiji in je precej cenejši. Pa še pomaga mi.
Dej prosim link

Default avatar silviana 20 Sep 2016 23:11

Prikaži citatcekarka je napisal/a:
Jaz sem ga po priporočilu prijateljice naročila zase in za svojo mamo.. Če koga zanima, lahko javim, kako se mi zdi in če bo kakšen napredek..
Mene zanima in prosim, da javiš, kako se ti zdi po 3 mesecih jemanja kapsul. Namreč takrat naj bi šele bil zaznaven učinek.Jaz pa bom tudi napisala iz svojih izkušenj. Jih namreč tudi uživam... LP. :)

Default avatar cekarka 22 Sep 2016 12:43

Prikaži citatsilviana je napisal/a:
Mene zanima in prosim, da javiš, kako se ti zdi po 3 mesecih jemanja kapsul. Namreč takrat naj bi šele bil zaznaven učinek.Jaz pa bom tudi napisala iz svojih izkušenj. Jih namreč tudi uživam... LP. :)
Zmenjeno :) Me zanima, kako/če na vsakega posameznika različno vpliva... Srečno in lp!

Default avatar silviana 26 Mar 2017 21:16

Prikaži citatsilviana je napisal/a:
Zmenjeno :) Me zanima, kako/če na vsakega posameznika različno vpliva... Srečno in lp!
Dober večer,

evo, pa se oglašam in na žalost sporočam, kar so nekateri že ugotovili pred mano, da je zadeva čisti nateg. Niso to nobene čudežne kapsule, kot se jih reklamira, so popolnoma neučinkovite. Edino kar pomaga, je kontinuirano gibanje kljub bolečinam...
Lp.

Default avatar cekarka 25 Maj 2017 13:52

Živjo in hvala za opomnik za tole, mi je čisto iz glave ušlo. Moja mama je pa zelo zadovoljna, pravi da ima manj bolečin v sklepih in da so manj zakrčeni, brez problema gre tudi na daljše pohode, na kolo,.. Sama jemljem bolj preventivno, tako težko govorim o razliki, ker prej nisem imela nekih velikih težav.. jih pa sedaj še vedno nimam, čeprav veliko tečem, hodim v hribe, tako da nekaj je že na tem. So pa izkušnje različne vidim, tako kot pri vsaki stvari..

Default avatar tinakk 29 Jun 2017 10:56

Tole podjetje je malo sumljivo. Njihova navedba davčne številke v slovenskem davčnem registru ne obstaja. Prav tako imajo sedež podjetja registrirano na sedežu Pošte Slovenije v Ljubljani. Nikjer ni navedbe naziva podjetja v Sloveniji...Kako enostavno je danes dan narediti spletno stran in prodajati :)

Default avatar cekarka 7 Jul 2017 10:54

Jaz naročam že nekaj časa in nimam nobenih težav. Nobenih zapletov, naročiš, plačaš, dobiš na dom... simple kot pasulj pa še deluje :)

Default avatar kofi 19 Okt 2017 15:37

Ravno danes sem ga naročila :)

Default avatar cekarka 9 Nov 2017 12:16

Ga že jemlješ? Ti je všeč? Upam, da ti pomaga. Lp

Default avatar kofi 30 Nov 2017 16:23

Sem ga dobila, jutri ga začnem jemati, sem počakala do 1. decembra, da si bom lažje zapomnila, kdaj sem začela jemati. Drugače pa naročanje super enostavno, hitro dobila, zdaj samo še počakam na rezultate. Hvala za skrb, se javim. :)

Na vrh