Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

šamponi

Default avatar

jaz uporabljam naturals

kaksampon je napisal/a:
Ojla!
Zanima me kolikokrat na teden je najboljše pomivat lasje in kakšne šamponi proporočate? Imam lasje, ki se hitro mastijo in ko si pomijem zjutraj, zvečer so že mastni.....
Ojla. Jaz si jih umivam vsake 3 dni. Uporabljam pa od Avon Naturals šampon, zdaj sem pri vonju "malina in hibiskus", prej sem uporabljala "kopriva in repinec" od Avon Naturals. Sem si kupila kar tisto ta veliko embalažo 700 ml, in zdrži zelo dolgo. Ne vem, meni se zdi umivanje na tri dni kar o.k. Če katera želi, ji lahko priskrbim šampon.
Me zanima še kakšno drugo mnenje? Je to, da zdržijo lasje 3 dni ok?
Default avatar

Priden

Tudi sam lahlo potrdim, da je Senso due šampon vrhunski. Poskusil vse pogoce...tudi Biotino, ki je skoraj kot Senso due(tudi po ceni). Sicer noben sampon nima ucinkov, kot piše, ampak vseeno....odlicen obcutek na lasiscu,ki ga izmed vseh samponov iz trgovin in lekarn ne nudi nobeden. Baje ga je prepovedala trzna inspekcija, ker baje zavaja kupce z laznimi navedbami. Sam trdim, da res rezultati niso tako impresivni, kot navajajo reklame, obenem pa trdim tudi, da so vsi drugi samponi slabši. Kot je napisal ze "Fizik", rezultate precej izboljsa souporaba Fitovalovih kapsul....taksne so tudi moje izkusnje. Ponavljam:dalec najboljsi sampon doslej, ki je na zalost res drag. Žal ga v trgovinah in lekarnah ni, kar prekupcevalcem tega šampona daje moznost, da nabijejo ceno

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek