Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost antifosfolipidni sindrom in nosecnost

antifosfolipidni sindrom in nosecnost

Pozdravljene,
upam da se najde katera,ki bi mi lahko dala kaksne pozitivne nasvete in mi kakorkoli lahko pomagala.
Namrec,pred enim mesecem sem v 24tednu mogla splaviti,ker so mi odkrili antifosfolipidni sindrom:(bil je velik sok,zdaj prihajam k sebi.decembra sem narocena k dr. Ambrozicu,ne vem kaj od njega sploh pricakovati!!se vedno si dajem fragmin.zdaj me pa zanima ce je katera,ki ima omenjeni sindrom,in kako je s tem v nosecnosti,in omenjeno terapijo.ali se s tem sindromom donosi do konca,koliko in kaksni pregledi so v nosecnosti.
zelo bom vesela kakrsnih koli novic.
L.

Zdravo,

najprej bi rada izrazila sožalje za izgubljeno pikico… Sama sem imela štiri spontane splave, nato pa so mi ugotovili anfifosfolipidni sindrom oz. antiprotrombinski sindrom, ki se zdravo v nosečnosti enako. Trenutno sem v 39. tednu nosečnosti in do poroda mi manjka čisto še malo 🙂 Do dopolnjenega 36. tedna sem jemala tudi Aspirin Protect, sedaj pa samo še Framin, in naj bi ga jemala še 6 tednov po porodu.

Dr. Ambrožič je zelo prijazen, človeški, res se potrudi za paciente. Če sem imela kakršno koli vprašanje mi je odgovoril tudi na mail ali po telefonu. Čim več ga sprašuj in naj te ne bo strah. Pregledi so izgledali tako, da sem večkrat po njegovih navodilih dala kri, pregledal me je kot pri bolj poglobljenem sistematskem pregledu…

Držim pesti!

New Report

Close