Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Zamrznjenčki, estrofem in estima

Zamrznjenčki, estrofem in estima

Pozdravljene,

imam eno vprašanje…..imela sem ETZ, že pred tem jemala po navodilih estimo in estrofem in zdaj nadaljujem do krvnega testa. V kolikor ni prišlo do ugnezditve, M verjetno dobim po prenehanju jemanja estime ali to ni pravilo oz. se razlikuje od primera do primera?
Hvala za kakršenkoli odgovor.

Lp

Pozdravljena! Ne, to nikakor ni pravilo, vsaj kolikor je znano meni. Jaz sem zakrvavela kljub temu, da sem jemala progesteron. Mislim da je pri vsaki drugače. Mogoče ti še katera pove svojo izkušnjo.
Bodi pozitivna in vse dobro ti želim. Ne misli na M, ampak na velik plus.

Tkole pa se ponovno malce oglašam 🙂
Prvi zamrznjenček žal ni uspel, drugega grejem, ampak imam malo upanja glede na to, da ni nobene spremembe nikjer:(
Me pa zanima ali ima katera izkušnje in seveda na koncu pozitiven rezultat ob jemanju estime in estrofema. Namreč zaradi PCOS nimam svojih ovulacij in za prenos pripravimo samo sluznico s pomočjo estrofema.

Hvala za kakšno informacijo….pa lep dan!

nova
Uredništvo priporoča

Res ni nobene, ki bi imela podobno situacijo in na koncu srečen konec?

Zivijo, jaz sem imela prenoa zmrznjenckov v usa. Jemala sem estrofem in tudi estrogenske oblize sem si morala lepit. Zanosila sem iz prve, rezulat pa dva fanta stara 14 dni. Ce mene vprasas je bolj ucinkovito ce ti dodajajo hormone kot ce ne…

koliko dolgo si jemala estrofem

Jemala sem estrofem in injekcije progesterona do cca 9 tedna nosecnosti.

zdravo, tudi jaz danes pozitiven krvni test, diagnoza tako kot pri tebi sony, pcos, jemljem estimo in estrofem in pa plusek se je pokazal pri 2 zamrznjenčkih tako da je upanje, to je tudi moj prvi plusek kadarkoli.

Zdravo,

tudi pri meni prvič +, izvedela 3 dni nazaj, še zdaj ne morem verjet, je bil pa to moj 3. ETZ, svežega zarodka nisem imela. Je bil pa urinski test 10. dan po etz negativen, tako da sem bila prepričana, da nič ne bo in sem šla na krvnega ker sem pač morala it, kjer pa me je čakalo lepo presenečenje, po moje nisem bila čisto pri sebi 🙂 Zdaj samo upajmo za naprej, da bo vse ok, sem pa imela vedno prenos samo enega zarodka. Zdaj pa to čakanje na UZ……nimam pa nobenga znaka tako da me vse skupaj malo skrbi in psihira……upam, da je tudi tako OK.
Lp

sony in kaksne tablete si imela .ko si zanosila .

ČISTITAM SONY

Zdravo,
terapija – Estrofem in Estima.
Je pa res da sem zdaj za zadnji transfer od 2.dne M pila do transferja krvomočnico in jemala od medexa matični mleček, sluznica je bila na dan transferja 10,5 (prejšnjič 2x vedno manj). Sicer nevem ali je to kaj pomagalo (najverjetneje ne), ampak tko za boljši občutek je pa bilo.
Itak bom še rabila nekaj časa, da vse skupaj dojamem, dejansko mi je uspelo v tretje, tako da pregovor v tertje gre rado definitivno drži 🙂
Lep pozdravček.

Živjo, mene pa zanima če je bilo kateri po jemanju Estrofena in Estime (vaginalno) slabo?
Namreč sem 14. dan po ET in mi je vedno bolj slabo. Naredila sem občutljiv urinski test, ki mi pokaže tako rahlo črtico, da se skoraj ne vidi in se mi zdi, da če bi bilo vse ok,bi morala biti že temnejša.
Jutri imam sicer krvni test ampak kar dvomim, da bi lahko kaj pokazal…
Kakšne so vaše izkušnje?

Zdravo,
kolikor je meni znano ti je od estime (progesteron) lahko slabo, ravno ta hormon je namreč krivec za slabost (vsaj tako sem prebrala nekje).
In kaj je pokazal krvni test, če ni skrivnost? plusek ne…..sploh če ti je 14. dan po et bilo slabo…..
Tudi jaz sem ga končno dočakala (transfer 2 eskimčkov), po enem splavu lani avgusta in eni imn v decembru, tako da ne upam preveč upati, sem pa presrečna (kljub celodnevni slabosti, ki me pa ubija, ampak bo že:)).

Lp

Pozdravcek se od mene…
Tudi meni je dr. pripisala Estrofem 2mg 3x na dan. Preden damo noter zamrznjencke. Je imela se katera taksno terapijo?
Hvala za inf!
T

Tanjola, imam enako terapijo in v petek UZ. Sem v MB.

Pozdravljene!
Imam eno vprasanje. 2.10 sem imela prenos zamrzjencka. Sedaj pa imam od 3.10 bolecine v krizu in jajcnikih ampak vedno bolj v dopoldanskem cas
u. Me skrbi dabiz tega ne bo nic. Ima mogoce katera podobno izkusnjo

Pozdravljeni,

Sem v etz postopku z estrofemom in 15 dan na uz je sluznica upadla (iz 7 na 5 mm), 17 dan pa sem zacela krvavet??? Kaj se dogaja?

New Report

Close