Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF/ ICSI/ IUI september/ oktober 2013

IVF/ ICSI/ IUI september/ oktober 2013

Voila, ker je bilo že nekaj govora o tem, pa odpiram temo. Pasala vanjo sicer verjetno ne bom. Bom pa noter pošpegala in držala pesti oziroma jih že zdajle.

Hvala 🙂

Pasem not definitivno ne v to temo…pa vseeno.. upam da me sprejmete medse 🙂 da skupaj z vami drzim pesti za vse vas 🙂

nova
Uredništvo priporoča

LoniM, kdaj pa ti začneš?? 🙂

Pozdravljene punce,

tudi jaz pašem sem. 🙂 Ta mesec prevzamem zdravila. Če je tako, potem z naslednjo menstruacijo začnem, ne? Rekli so mi, da bom začela 2. dan menstruacije. Torej bi to bilo na sredini oktobra.
To bo moj 1. in zadnji postopek. 🙂

Držim pesti za vse nas.

Loni, hvala!

Meh, jaz sem svoj post ravno oddala v prejsnji temi. Bom od zdaj naprej bolj pozorna. 🙂

Cimlepsi torek vsem!

Posvet imam 24. 9., so mi ga prestavili za skoraj en mesec, vmes sem se še sama skoraj dva meseca sestavljala. In če sem iskrena, mi paše tale pavza, moja glava je zdaj pol lažja kot je bila prejšnjega pol leta. Pa moj telešček tudi, sem izgubila skoraj 4 kg od zadnjega postopka :))).

LoniM, pridna za minus kg. Jaz pa samo -2 🙂 Bo že. Vsaj nisem več tako napihnjena.

Tudi jaz -2 kg, zaradi spremembe prehrane, ampak napihnjena sem pa še vedno (oziroma skoz).

Pozdravljene punce, bom zelo vesela, če me sprejmete med vas. Imam IVF postopek v MB in se že 6 dan špikam in čakam na prvi UZ, ki ga imam v petek 13 (srečni dan). Predvidevam, da bom imela punkcijo v drugi polovici naslednjega tedna. Sicer pa tokrat zelo slabo prenašam zdravila, imam glavobole. Jemljem pa Gonal. Ampak bomo potrpeli, kaj vse smo že dali čez, pa bomo še to. Lep dan vsem.

Pelkox, pa si dobro odreagirala na Gonal? Jaz sem imela na izbiro to ali Menopur, pa sem se odločila za M. Prej sem na Puregon odreagirala bolj tako tako.

Pelkox kdaj pa imas v petek uz? 🙂 ga imam namrec tudi jaz 😉

punce jaz za vas vse drzim pesti za cimprejsnji plusek 😉 plus obema cestitke za izgubljene kg 🙂 bravo 🙂

iiiii sploh nisem vidla da imamo novo temo. hvala LoniM 🙂
evo bom skopirala svoj post iz prejsnje teme 🙂

54321 cestitam iz srca. itak da bo na uz vse ok.o tem sploh ni dvoma!
Ostale punce hvala za tolazbo,itak da 1x bo. sli bomo v nov postopek za punkcijo in upali na lepo stevilo celic.
idika itak da ciste vec ni in je tudi ne bo nazaj. se malo pa uz in potem et 🙂 tudi jaz mislim da z naslednjo M. ampak se nemorem nikakor spomnit kateri dan od M. je treba it na uz? prvic se gre tja z M. ne? torej bi lahko sla ze s to M. glede na to da sem jo dobila vceraj,krvnega pa mam jutri… evo sem ze neucakana.bi ze rada spet vse takoj 🙂
nelli.D danes je tvoj dan.grej te zlate pikice da nam cez 14 dni sporocis veselo novico.
LoonaLu…zal ne poznam.kaksni pa so ti tamponi?

Pelkox…dobrodosla! vidim da se spikas.lepo bi te prosila ce mi poves ali si mogla it na prvi uz z M. in kateri dan? jaz sem imela prvi postopek v zacetku leta in sem ze malo pozabla. se spomnit se bom mogla kdaj katero injekcijo vzet :)))) vglavnem vso sreco pri spikanju!

Zivijo,Pelkox jaz imam tudi v petek 13 uz,in se spikam ze 3 dni z Gonalom,6,7 in 8 dan zacnem z cetrotide.Prvi dan me je tudi glava bolela sem mislila da mi bo eksplodirala,zdaj sem pa kr v redu.
Upam da bo vse ok in da bomo zagledale pluske…

oo nas ima pa dosti 13 ultrazvok 🙂

ijeeeee ravnokar sem se pogovarjala z eno punco ki me je malo postavla na realna tla. namrec jaz sem cisto pozabla da moras pred punkcijo in injekcijami 1 mesec jest kontracepcijske taletke femoden :/ torej je moja punkcija na vrsti komaj decembra.
a se mogoce katera spomni kdaj se zacnejo jest tabletke?ko se dobi perilo al kako ze? eh res sem vse pozabla hehe. ko sem bila prvic na punkciji s puncami ki so pred mano imele ze vec postopkov se mi je zdelo hecno da so pozabile kako potekajo postopki,zdaj pa vidim da dejansko vse pozabis 🙂
nic malo sem se vam potozla 🙂
lepo se imejte

Tamika ce se prav spomnim jih zacnes jest 7 dan od prvega dne menstruacije oz tam nekje odvisno kaksna navodila dobis 😉

ines a to pomeni da je mozno da jih dobim ze zdaj,glede na to da bo jutri ko imam krvnega 3 dan M.?

super, že klepetamo. .

g.g. mi niso dali na izbiro, so mi predpisali kar Gonal, katerega jemljem prvič. Za enkrat imam samo glavobole, bomo vidli v petek, ko imam prvi UZ, da mi povejo kako reagiram.
Ines6988 UZ imam v petek ob 9.40, lahko se pocukava?
Tamika UZ sem imela 3. dan M. Pa pred tem sem jemala dva meseca Femodem.
Cukerček Jaz bom tudi pričela z jemanjem Cetrotide 6. 7. 8. dan. Zgleda, da je glavobol stranski učinek jemanja Gonala. Upam, da ne bodo več prehudi glavoboli.

aja se eno vprasanje pol pa vas nebom vec mucla 🙂
a je potrebno po zadnjem neuspelem etz cakat na kaksno posto za razgovor za punkcijo ali te avtomatsko dajo naprej? tako ce se kateri ljubi bi jo prosila za odgovor drugace pa bom itak jutri vse zvedla 🙂 se opravicujem za morjenje 🙂

New Report

Close