Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Fertility Care

Fertility Care

Za tiste, ki se trudite zanositi (in ste poročeni/e), toplo priporočam obisk Fertility Care tečaja, ki je zelo celosten in naraven pristop k reproduktivnemu zdravju žensk. NaPro tehnologija, ki izhaja iz te naravne metode, ima zelo veliko učinkovitost pri diagnosticiranju težav z zanositvijo. Midva z ženo že opravljava tečaj in sva zelo zadovoljna.

Nekaj mnenj o tem tečaju je podanih že TUKAJ.
Niso ravno pozitivna…. 🙂

No, prej tega nisem opazil, je pa pravzaprav napisano samo eno mnenje o zapisu, ki je bil prepisan iz ene tuje strani. Na podlagi tega se lahko človek samo ideološko odloči, kar pa ni namen mojega priporočila, saj je v tujini Fertility Care in NaPro že zelo razširjen in tudi dokazano zelo pomaga. Imel sem samo željo povedat svojo pozitivno izkušnjo tako s svetovalci na tem tečaju kot tudi z njihovo strokovnostjo.

nova
Uredništvo priporoča

Me veseli, da si zadovoljen s tečajem in ti želim, da se kmalu pokažejo še rezultati 😉

Umetnik pozdravljen. Prosim, če mi napišeš malo več informacij o tem kako to poteka in kakšne težave imata vidva z ženo, se zdravita z postopki umetne oploditve ipd… Kakšna pa je razlika med fertility care in napro, mislim, da gre za dve ločeni zadevi. Hvala za odgovor.

Priporočam fertility care metodo.
In preverjeno deluje!! 🙂


Živijo zadovoljna uporabnica, mi lahko kaj več poveš,ali je to samoplačniško,kako poteka,… hvala za info.
Lep pozdrav.

New Report

Close