Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Samoplačniški postopek pri dr. Rešu

Samoplačniški postopek pri dr. Rešu

Pozdravljene!
Zanima me, če je katera bila pred kratkim ali je trenutno v samoplačniškem postopku pri dr. Rešu in kakšne so cene postopka in zdravil ter ali jih še vedno hodite kupovati na Madžarsko oz. v Italijo. Meni je najbolj odgovarjal dolgi postopek in delali so ICSI, sedaj pa sva porabila vse koncesijske postopke in bi poizkusila srečo še pri dr. Rešu, pa naju skrbijo cene…
Hvala za odgovor!

Enaka vprašanja zanimajo tudi mene.Sicer bom vse izvedela 16.2,ko sem pri njemu naročena,vendar bi vseeno raje prej kaj vedela.Tudi mi smo porabili vse 4 postopke na koncesijo in se podajamo v samoplačniškega.Spraševala sem tudi za spontani postopek s klomifenom.Kako poteka in seveda koliko je cena,pa nisem dobila nobenega odgovora.
daisyB,si kaj razmišljala v tej smeri?

sonsin, o spontanem postopku sem tudi že razmišljala in če mi ga bo dr. predlagal, se bom brez težav odločila. Zaenkrat samo malo poizvedujem, da vidim, koliko € morava z možem našparati, preden se podava še na to pot. Sporoči kaj ti bo dr. povedal, ko boš imela pregled, pa upam, da se oglasi še kakšna punca.

nova
Uredništvo priporoča

1.100 eur + zdravila kar ni na recept (klomifen, prometrium, estrofem)

IVF postopek naj bi bil pri Dr. Rešu okoli 800 eur,ICSI pa 1010 eur +zdravila 200-300 eur.UZ naj bi bili na napotnico.Tako je bilo,še ne dolgo nazaj.Lahko pa je zdaj kaj drugače.
Drugače pa naj bi bil on najbolj ugoden.Nam je pri njemu uspelo leta 08 v prvem IVF,sin je star 2 leti in pol,zato pri njemu še vedno vztrajam,čeprav so bili vsi novi postopki neuspešni.Ampak za to ni kriv doktor,ampak moja leta.Konec jan. sem dopolnila 34 let,vendar se očitno že pozna,da so celice slabše.

A ni na koncesijo 6 postopkov?

6 za prvega, 4 za drugega otroka.

Včeraj sem bila pri Dr. Rešu in dogovorila sva se za nov postopek,ki bo samoplačniški.Cene ima po novem za IVF in ICSI iste in tako pride postopek 1100 eur.Zdravila si moraš priskrbeti sam.

Sonsin, če boš uporabljala Gonal F 75 IU, jih je meni ostalo še 8. Kupila sem jih po 30 evrov enega, pri nas je eden okoli 32 evrov. Vsaj tako je bilo, ko sem jih jaz potrebovala.

sonsin, super za dogovorjen postopek. Kdaj pa greš v postopek in kakšna zdravila pa boš imela ter kje jih boš kupila?

V postopek grem že z naslednjo menst.,ki bo 7.3. Od zdravil sem dobila aglurab,ker imam policistične jajčnike in s tem sem začela že včeraj.Najprej tri dni po eno tableto,potem po dve na dan in to ves čas postopka.Približno teden dni pred menst. začnem uporabljati suprefact sprej in vse do punkcije,drugi dan ciklusa pa se začnem špikati z merionalom.Nikoli še nisem pila agluraba in me prav zanima,kako bo.Ne vem pa,zakaj mi ga ni nikoli prej doktor predpisal.Merional bom kupila od ene punce,ki ga je tu prodajala.Za tri škatle mi ga bo dala za 150 eur,kar je zelo ugodno,saj naj bi ena škatla bila okoli 70 eur.Suprefact mi bo tudi ona kupila,ker je doma blizu meje.V Italiji je 40 eur,na Madžarskem 30 eur.
Ta postopek bo moj zadnji,če ne uspe ne bom več rinila z glavo skozi zid.Me rešuje,ker enega otroka že imam,drugače sem prepričana,da bi rabila kakšno strokovno pomoč.Tudi sami hormoni,ki si jih vnašamo niso tako nedolžni.Zakaj ta punca prodaja zdravila?Ker je dobila zaradi vseh hormonov bolezen hormonskih žlez in to jo je ustavilo na njeni poti.

Koliko pa zdaj stane postopek pri dr.rešu ? Ima kdo sveže informacije ? lp.

Nevem koliko je pravijo da je med najcenejšimi, jaz grem trenutno v samoplačniški postope in bo nekje okol 3000 po moje, 1600 – ICSI + zdravila in ostalo

New Report

Close