Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Rdeča smrdljička ali krvomočnica

Rdeča smrdljička ali krvomočnica

Pozdravljeni,

z dragim se že kar nekaj časa trudiva na otročku pa sva se odločila da poskusiva tudi s pitjem krvomočnice, ki naj bi tudi pomagala pri zanositvi….pa me zanimajo vaša mnenja, je katera ki je tudi pila ta čaj in ji je uspelo? Pila naj bi ga od M do M, moj ciklus pa je precej pomešan in je vedno drugače. Čaj naj bi uredil tudi ciklus.

Hvala za odgovore

Ne morem reči, da je meni pomagal do zanositve, zagotovo pa mi je vsaj za silo uredil ciklus. Pred pitjem tega čaja (od zadnjega dneva do prvega dne M ga redno pijem (razen ta ciklus, ko sem bila v postopku) in sem po več kot 10 letih, ko brez tablet nisem nikoli dobila M, pred enim letom začela dobivati svoje M. Midva ga pijeva kar oba in nama je čisto OK.
Tudi sodelavka ga je pred pol leta začela piti in njena sluznica se je izredno popravila (to ji je povedala njega G). Tako, da: malo rožic zagotovo ne more škodovati 🙂
Vse dobro, jaz pa upam, da ga nekaj časa ne bom rabila pit ,-)
B

Povejte mi prosim,kje lahko kupim ta čaj?V lekarnah ga tudi imajo?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz ga kupujem v Sanolaborju. Imajo ga tudi v trgovini Biotopic (jaz sem iz CE). menda se ga dobi tudi na LJ tržnici in verjetno še kje.
LP
B

Kako se pripravi krvomočnico in koliko na dan se je pije?
Se jo pije samo določenene dneve ciklusa ali skoz?

Tud sama sem je kupila v sanolaborju cena 2,69 eur. Pijeva jo oba. Vsak 2dcl po požirkih. Čaj naj bi se pil počasi, ker nekaterim povzroča krče če ga z eksajo 🙂

Pila naj bi se od z+adnjega dneva M pa do prvega dneva M, nekje sem zasledila naj bi ga pili samo do O ali nehali piti nekaj dni predn pričakuješ M. Sama bom pila zdj do M , ker je zelo neredna niti ne morm določit kdaj je O niti kdaj bo ploh prišla 🙁

Lp

Nopotem sva že dvi,ki težko ocenive,kdaj bo ovulacija… Malo lažje je zdaj po Klomifenu,ko jo skoz dobim na 28.dni,pa jemjem le pol tbl pet dni…Torej je bilo potrebno le malo,da sem popravila ciklus-anovulatorni.Tudi uz i je pokazal,da je Klomifen učinkovit.

Jst čaj pijem šele dones bo 3 dan 🙂 na klomifenu še nisem bla…imam 29 v LJ pregled, takrt nj bi tud mela izvide HSGja pa jih žal nimam ker najpri je en mesc ni blo pol je bla nism smela it ker sem mela en lažji poseg (CIN I), pol k je pa spet pršla sm se pa hotla naročit je blo pa glih mal pred dopustom in je rekla sestra da ne priporočajo kopanje….zdj pa spet vprašanje kdaj bo pršla 🙁

oj a katera ve a pomaga ta caj in kolko stane????????? lepo prosim ce mi katera pove

Baje da pomaga. Tudi jaz ga sedaj pijem. Stane pa nekaj čez 2 EUR. Dobiš ga pa v Sanolaborju ali pa na tržnici pod arkadami pri gospe z zelišči.

Pozdravljene,

sem nova na portalu. Me pa zanima ali lahko piješ kvromočnico in ješ klomifen?

hvala in lp

Lahko pijes,jem vprasala jaz zdravnika. Je reko da nic ne skodi,ce pijes tut ta caj…Vendar pa zdravniki neradi slisijo za ta caj…
JAz zacnem v torek s klomifenom in tudi caj bom zacela takrat pit…in upam da cimprej uzrem v magicni II 🙂

Pozdravljene… danes kupila čaj 🙂 danes se začnejo moji plodni dnevi in ga bom začela piti… 10 krog je tole…. poročam kako bo naslednji mesec………. punce srečno!

Midva pijeva ta čaj, in moram reči da je meni zelo skrajšal cikle, sedaj mam redne M, in jo tudi skrajšal, prej sem jo imela po 14 dni, zdaj jo imam pa do 4 dni. Ni pa nama še uspelo zanositi, trudiva se pa 11 mesecev.

Živjo punce.

Tudi jaz, od kar se z možem trudiva zanosit, nimam več rednih menstruacij, sicer jo imam vsak mesec, vendar ne več na 28 dni kot sem jo imela prej. Sedaj jo imam na 28, 30, 32, 35, ko se zmisli pa pride. Nato sem se o tem pogovarjala s prijateljico, ki se prav tako enako dolgo z fantom trudita zanositi, pa mi je povedala da je zanosila in da je že v tretjem mesecu:), nakar mi pove, da ji je neka njena prijateljica povedala za kapljice smrdljičke in da je ta njena prijateljica zanosila že v prvem meseci jemanja, prej pa se je matrala 2 leti. Prav tako je s temi kapljicami poskusila moja prijateljica in je prav tako zanosila že po prvem mesecu jemanja. Sem rekla, da nimam kaj izgubiti in sem jih tudi sama odšla kupit. Sedaj jih pijem nekaj dni, naprej pa bomo videli kako se bo izteklo.

Logar, zanima me,
kje pa se kupi te kapljice in koliko stanejo?

Hvala in vso srečo

Jaz sem jih kupila v domači lekarni Meta v Radovljici, stale pa so 6,70 €

izgledajo pa takole:

http://aelita.si/index.php/zeliscne-kapljice/85-smrdljicka-zeliscne-kapljice.html

Hvala za inf!

živijo.

No tako, en mesec pitja kapljic je za mano. Po 9 mesecih trudenja, nama je končno uspelo :D, tako kot sem že zgoraj napisala, da je moji prijateljici in njeni prijateljici uspelo že po prvem mesecu pitja teh kapljic je tudi meni:) Ne vem ali je to res zaradi smrdljičke ali je vse v moji glavi. v glavnem poskusite, mogoče uspe tudi vam, izgubiti nimate kaj.

Pozdravljena, tudi sama sem naročila te kapljice, trudiva se že skoraj 2 leti. Oktobra sem imela histero in laparo-so mi vs eporihtali, zdaj sem na klomifenu 3. mesec. Gospa, pri kateri sme naročila,je rekla, naj pijeva oba z možem, ali sta vidva tudi oba pila ali samo ti?

New Report

Close