Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Profertil za moške – izkušnje?

Profertil za moške – izkušnje?

Pozdravljene,

Profertil gre za kapsule, ki naj bi izboljšale kvaliteto semena, vsebuje folno kislino, cink, Q 10, vitamin E, selen…

Imate kakšne izkušnje?
Midva greva v jeseni v nov postopek in bi poskusila še s tem, mož ima namreč zelo, zelo slabo seme.

Lep pozdrav, lissa

Za izboljšanje semena sta dokazana l-carnitine in l-arginine. Probajta s tem, še kak q-encim in veliko antioksidantov (še najbolje v sadni obliki ali sveži sadni sokovi- mango,borovnice, robide, maline, jagode- vsak dan)

Zink sem še pozabila napisat

nova
Uredništvo priporoča

Miš..

Saj ga pitam z vsem možnim…. 🙂

Kapusule Profertil bi bile le dodatek, da bi blo potem ziher. Spodaj je navedena “vsebina”.

Components per day / per 100g

L-Carnitine 440 mg / 25,9 g
L-Arginine 250 mg / 14,7 g
Coenzyme Q10 15 mg / 0,9 g
Vitamin E 120 mg / 7,1 g
Zinc 40 mg / 2,4 g
Folic Acid 800 mcg / 47,1 mg
Glutathione 80 mg / 4,7 g
Selenium 60 mcg / 3,5 mg

Lep pozdrav, lissa

Aha že vsebuje,ja pol pa mu kar uturi še to,pa vsakdan mu sadno solato ali šejk iz naštetih sadij nared. Edin kar je, sem že pozabila kol kmg se priporoča

Ali se te kapsule Profertil lahko kupi pri nas v lekarni?
Kje se jih dobi?

Zdravo.

Midva sva tudi ravno pred kratkim kupila (v Grazu, Avstrija -> lekarna) Profertil kapsule. Sicer pa je spletna stran naslednja: http://www.profertil.at/ Morda se obnese, ne veva se!

V upanju na + vas vse skupaj lepo pozdravljam!

kitkat
kje v Grazu si dobila Profertil kapsule? si jih morala prej naročiti? kako se je stvar obnesla?

Kapsule imajo v lekarnah, ne vem pa če v vseh….verjetno imajo ene na zalogi, druge ne in jih moraš naročit…
Lahko pokličeš in jih naročiš..če boš imela številko določene lekarne in če znaš nemško…
A si s tistega konca, da ti je bližje Graz?
Če ti je bližje Celovec, je v Borovljah lekarna, kjer znajo slovensko.
Jaz sem poklicala in naročila, naslednji dan so jih že imeli in sem jih šla iskat.
Ena škatlica je 43 evrov.
Za izkušnje ti še ne vem povedat, ker jih je moj šele začel jesti…
upam pa, da bo pomagalo in da nama bo uspelo!!

lp vsem

v bistvu mi je Celovec bližji, mi pa ne bi bil problem se zapeljat do Graza, vse za otročička…

Nejka, a imaš morda telefon od te lekarne v Borovljah?da pa govorijo slovensko mi je še bolj všeč, ker bi se morala prej psihično pripravit da bi šprehala po njihovo.

superca…

Betricija,
ja saj bi tudi jaz tako, če ne bi imelu tukaj, bi šla v Celovec, ali pa tudi v Graz…
ampak mi je bilo lažje, bližje, pa še slovensko govorijo…Čeprav sem se tudi sama pripravljala, da
se bom lomila z nemščino, znam je bolj malo….Ko boš klicala kar vprašaj, če govorijo slovensko in ti bodo dali na telefon lekarnarko, ki govori slovensko…vse ne znajo…
imajo pa odprto vsak dan mislim da do 18 ure, v soboto pa od 8-12 h…

Tukaj pa imaš naslov in telefon…

ADLER APOTHEKE
HAUPTPLATZ 16
FERLACH (Borovlje)
tel: +43 4227 (2225)

Nahaja se v centru Borovelj, zraven je trgovinca Spar

upam, da ti bo prišlo prav….

pozdravček

Betricija, kupila sva jih v lekarni Apotheke Graz Nord v Gradcu. Spletna stran: http://www.apotheke-graz-nord.at. Najprej jih poklices ali posljes e-mail, da bi narocila Profertil in se dogovorite za naprej. Hm, kar se tice pa ucinka, pa zaenkrat se nic napredka, vsaj pri mojem mozu ne. Jedel jih je 3m. Morda se premalo. Ne vem, morda bi katera imela kaj vec izkusenj? V pozitivnem pricakovanju vas lepo pozdravljam, kitkat

hvala obema za informacijo. sem že kontaktirala z lekarno v Borovljah, so mi rekli, naj v četrtek pokličem, ko pride gospa, ki govori slovensko. če imajo tablete na zalogi, jih greva kar v petek iskat, pa še moj me bo malo do Ikee peljal 🙂

sicer sem tudi jaz en velik skeptik, da te zdravila kaj pomagajo, samo glede na to da se že toliko časa matrava, sva rekla, da bova probala. jaz sedaj pijem maco. upam, da pravilno 3×1 zjutraj. edino ne vem, če se sme še centramed mami zraven jemati, ker tam v navodilih za Maco piše, da vsebujejo vitamine B in železo pa ne vem kaj še vse. pa tudi to nisem nikjer zasledila ali se jo vmes kaj prekine, ko pride M? no mož bo začel jemati Profertil. če ne bo nobenega učinka čez pol leta, ko greva na novi postopek, prenehava z vsemi tabletami in bova živela kot sva do sedaj.

srčno upam, da nam enkrat uspe slišati otroški jok.
pozdravček…

Iz svojih izkušenj govorim, te tablete so dobre (vitamini pač-nisem jih jedel) pač pa več vitaminskih pripravkov v kupljenih v slo.

Se pa dobi v lekarni v Borovljah

ADLER APOTHEKE
HAUPTPLATZ 16
FERLACH (Borovlje)
tel: +43 4227 (2225)

kapljice (preštudiral sem ful nemških forumov) Hormonkompleks L stanejo okoli 15,00 €.
Tip naj vzame 15 kapljic pred jedjo cca 10-15 min 3 krat na dan. Nujno upoštewvajte količino in čas čene je učinek obraten. Pri meni spermiogram iz 5 % šel na 120 %.

Če potrebujete še kako razlago glede vsebine zelišč v kaplicah vprašajte.
Jaz sem skoraj vsak teden gor in sedaj iščem še kakšne stvari za ženo ker ima neobstojne jajčne celice je rekel Drobnič. Ima kdo o tem kaj pojma???

LP

Matej

Matej,
a tele kapljice imajo na zalogi v lekarni ali jih moraš poklicat in naročit, tako kot profertil kapsule?
A kaj veš ali so te kapljice boljše kot kapsule profertil? Potem bi jih mogoče šla tudi jaz iskat.
Seveda bomo vsi veseli, če boš še kaj napisal o teh kapljicah. Hvala.
Kar se tiče ženskih celic nimam izkušenj, sem v prvem postopku in še nič ne vem kaj je z mojimi
in se že prav bojim kako bo… Vem pa kar sem tukaj brala, da punce priporočajo matični mleček in zdravo prehrano.

srečno

lp

no oglašam se še enakrat.
Kaplice so hormonkomplex L oz origonal ime je Phyto-Hypophyson L .
Če boste spraševali kar vprašajte po Hormon kompex L.
vsebujejo pa 33,3 % Monchspfeffer-navadna konopljika
33,3 % Mariendistel -pegasti badelj, Schoellkraut-krvavi mlečnik.

To je ta kombinacija katera prekleto dobro opravi.

Je res da sem na nemških straneh tudi zasledil, da je za dobre spermije potrebno imeti dobro funkcijo jeter. Torej ta pegasti badelj je car pri urejanju jetr- jaz sem si nabavu tudi tablete pegastega badlja -vsak dan dve -na netu imate polno razlag za pegasti badelj.
Poleg tega pa še CINK TA JE TUDI POMEMBEN. No glede nato da jaz jem veliko zelenjave in sadja nisem potreboval veliko C in E. je pa priporočljivo če ne je tip tega da še te dodatke kupiš.

Kapljice so pri meni fuuuuul pomagale.

Treba jih je prej naročiti v lekarnah v Avstriji, če kdo tega naj obvesti.

Matej

Matej,
imaš mogoče kakšen link do študije kjer so omenjene te kapljice?
Rad bi videl kakšne simptome rešuje.
Hvala.

Pozdravljeni!

Kapsule profertil je uporabljal partner in kar hitro namaje uspelo zanositi, bila sva pa tik pred postopkom – slab spremiogram.

Ostala nama je ena nedotaklneja škatljica kapsul Profertil (kupljene v Avstriji, 60 kapsul), katero bi rada prodala. Mogoče bi komu prišle prav.

lp

Živjo,
midva sva pred 4. postopkom, prvim v MB. Pri možu zelooo slab spermiogram. Zdravnica je omenila Profertil. Rekla je sicer, da čudežev ne bo naredil, da pa lahko poskusi. Če sem prav razumela, se ga dobi le v Avstriji, midva sva pa ravno z drugega konca. Torej bi mi prišlo prav, če bi ga lahko kupila preko tebe, tetam. Piši mi na zasebno sporočilo, da se zmeniva kako in kaj.
Hvala!
Lep pozdrav in srečno vsem…

Zivijo.
Da se nabaviti tudi v Italiji in sicer po imenom Piufertil Forte, cena za 3 skatle (180 kapsul) pa je 91 eur. Sestavine so iste, spremenjno je le ime kot zgleda.
Se še odločam al ga nabavit al ne, ni me še čisto prepričalo 🙂

Pozdravček

New Report

Close