Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 7 dan po et

7 dan po et

Danes sem sedni dan po ET enega zamrzjenča brez stimulacije.
Seveda mi radovednost ni dala miru in sem delala CB test ki je bil neg.
Imam bolj napete prsi in trebu,obliva met vročica in od drugega dneva me špika v trebuhu.Je katera imela takšnje izkušnje in jebil test kasneje-14 dan pozitiven
Hvaležna bom za vsak odgovor…
Lep dan in veliko +

Pozdravljena,

Sprosti se, uživaj v čakanju in poskusi spet čez teden.

Za test je bilo vsekakor prehitro.
Bo že držalo, da je treba test opravit šele prvi dan po izostanku M.

Jaz sicer nimam izkušenj s testi, ker nikoli nisem prišla tako daleč pa vseeno, ti lahko povem izkušnjo prijatelce, ki zlo frišna srečka nosečka.
Nekaj dni pred pričakovano M ji je test pokazal en velik minus. Seveda je bla žalost na višku, ker že nakaj časa delajo na otročku. Ker pa M v naslednjih dneh ni bilo je test ponovila in glej ga … prikazal se je močen +.

Glede znakov pa… hm, bi lahko nakazovalo na to, da se v tebi nekaj dogaja.

Upam, da so znaki pravi in boš na koncu tudi ti nosečka.

Lep dan,

Lissa

Lissa hvala za vzpobudne besede…
Leta 2003 sem z postopkom ICSI zanosila in imam 5 let staro hčerkico ampak po pravici povedano se znakov izpred 6 let ne spominjam..
Lep dan

nova
Uredništvo priporoča

Tia… verjamem, da se ne spomniš.
Tudi če bi se… znaki niso vedno enaki. Vsaka nosečnost je drugačna.

Upajmo na + konec tedna.. ti držim pesti 🙂 Javi rezultat!

Lep dan, Lissa

Pozdravljena Lissa!
Evo bila sem en teden na dopustu in nisem prišla do računalnika.
Žal morem povedat da bil tisti minus čisto pravi in sem dobila menstruacijo in to še dva dni prezgodaj tako da je bilo upanja hitro konec..Žal..Sem klicala na kliniko in grem pri nasledni menstruaciji-to je konec maja po novegqa zamrzjenčka in upam da tokrat uspe.
Drugače pa res hvala za tvojo podporo in držanja pesti
Lep večer

Jaz sem danes 1 teden po ET dveh zamrznjenčkov.

Imam 3x na dan Estrofem in Prometrium. Test 9. maja.

Pričakujem +, kaj pa bo, pa res ne vem.

Znakov nobenih, vse ok, počutje, nič izcedkov.

To je bil moj tretji transfer. Zamrznjenčkov nimava več, imela sva samo ta dva, ki sta sedaj pri meni.

Kaj mislite, bo +?

Lp, Bata.

Bata, valjda da bo +. To sploh ni vprašanje. Če si se tako odločila, potem bo. To sem si jaz rekla na svojem ET-ju 2 eskimčkov in zdaj sem 17t nosečka.

Pozdravljena Tia

Oh… žal mi je, da ti ni uspelo.

Tia, brez skrbi.. bodo pa zamrznjenčki tisti ta pravi.

Jaz trenutno (zaradi ne preveč dobrega zdravja) nisem v nobenem postopku, ampak vas kljub temu spremljam in držim pesti za čim več pluskov.

Bata vse dobro tudi tebi..

Lep pozdrav, Lissa

Pozdravljene!
Naj se vam še jaz pridružim. Sem 6 dan po ET,in počutim se zelo pozitivno.Nobenih čudnih občutkov,prsa me bolijo že od punkcije ali celo kakšen dan prej,v trebuhu je pa občutek napihnjenosti pa ne ves čas.Vstavljam si utrogestan 3×2 vaginalno in izcedek je le posledica tega.Jemljem pa še elevit. To je moj 4 postopek in 10 ET.
Želim nam čim več+++++

Lep pozdravček, m baby

Najprej vsem skupaj želim veliko ++++
Bata ne boj se tudi če nimaš nobenih znakov še ne pomeni da ne bo+
Jaz pri prvem postopku nisem imela nobenih znakov in je v prvo ratalo.
Potem sem bila pa še dvakrat na transferju zamrzjenčkov brez stimulacije pa nič.Obakrat se mi je zdelo da imam ne vem koliko znakov.Res pa je da sem bila prvič najbolj sproščena…in je ratalo.
Postajam pa malo skeptična če je vredu da imam prenos zamrzjenča vedno brez stimulacije?Jutri kličem svojega zdravnika na to temo.
Koliko vas je ki ste zanosile z zamrzjenči?Naj bi bili pravi borci pa tudi mene grabi panika da ni vedno temu tako.Konec meseca štartam z novim eskimčkom

Lep večer vsem

Pozdravljene!

Rabim en nasvet od vas….

Danes mi je sedmi dan po ET. Od punkcije me bolijo prsi, križ, spodnji del trebuha in imam občutek kot da bom dobila menstruacijo.

Zanima me ali je tak občutek tudi pri vas po ET. (sem obupana da ne bo nič iz tega..)

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor in srečno vsem ki ste v postopku…*

Tudi jaz sem naredila 6 dan test, pa je bil negativen, 11 dan pa sem ga ponovila in je bil plus.

Tako da zdaj čakamo naprej, jutri mam prvi uz pa bomo vidli!

Tajči

Želim ti veliko sreče…*

Če sem iskrena me je strah delat testa ker to je že moj 3. postopek in imam 2 zarodka.

Kaj si tudi ti pri dr. Rešu?

Anele, imava podobne simptome. Tudi pri meni bo jutri en teden od ET, slabo se počutim, trebuh me boli, slabo mi je pogosto … Ves čas imam občutek, da bom dobila menstruacijo, upam pa, da je ne bo. Tole čakanje je ubijajoče. Sploh ne vem več, od česa je vse to – od hormonov, prihajajoče menstruacije ali željene nosečnosti.

Kdaj si pa imela transfer – 14. ali 15. 10.?

Ali naj bi bili znaki po ET ali ETZ enaki, oz. saj ima enako vlogo ET ali ETZ?

kaj pri ETZ lahko se prej dela test, in kateri dan, čeprav je uradni test na 14. dan?

Jutri imam ETZ (1).

Ja tole čakanja, potem pa še težave….držimo pesti, da je za vse skupaj kriv bližajoči plusek…
Kar optimistično, – deja55…

Bata, če si dobila stopko po ETZ ni dobro delati testa prehitro. Ker stopka vpliva na rezultat na tesku, ki ti lahko pokaže plus čeprav ni nosečnosti. Mislim, da je dobro počakati 10 dni ali kak dan več.

Pozdravljena deja55 !

Nevem kaj naj ti rečem želim ti veliko sreče in držim pesti…

Jaz imam slab občutek danes zjutraj ko sem se zbudila sem vidla na vložku rjav izcedek in nevem kaj naj si mislim če je to normalno ali pred menstruacijo…..:(

Transfer sem imela 14.10.2009. v Postojni. Pa ti…?

anele,
bodi pozitivna…vem da lahko to pomeni marikaj, ampak izcedek je lahko tudi normalna stvar.
Ne pomeni vedno konec, tako da bodi optimistična…držimo pesti…in srečno !!

februar20 ne nisem dobila stopke po ETZ.

Upam pa na +, čeprav imamo enega Z, in ta bo dober.

New Report

Close