Najdi forum

Test

29.1. sem imela ET 2 zamrznjenčkov. Za podporo sem dobila Pregnyl 2.500. Danes zjutraj sem naredila CB in je bil ++. Ali je možno, da je še vedno lažen?

CESTITAM,
po mojem je to to.

CESTITAM

nova
Uredništvo priporoča

Ja, je možno, zaradi podpore.

Res je prekmalu.Štirinajst dni po injekciji oz.Pregnly-u,je rezultat pravilen.Tako kmalu je vsak test pozitiven,ker samo zdravilo vsebuje nosečniški hormon.Govorim iz lastnih iskušenj,delala prekmalu test in seveda bila vsa vesela,potem pa mi je vse dol padlo,ko sem dobila menstruacijo.Tako sta mi razložili sestra v Ljubljani in Kitty tukaj.
Jaz ti želim,da ti uspe,vendar počakaj še malo ali pa najbolje,da daš kri.Najbolj zanesljivo.Tile domači testi so meni osebno in v naših primerih čist bedni.
ČIMVEČ PLUSOV VAM ŽELIM IN LEP POZDRAVČEK

Eno vprašanje…jiNX je dobila 2500 enot, ponavadi dajejo 5000 enot. a to ne igra nobene vloge? Kitty?

Se mi je zdelo, da bo preklmalu. Je pa res, da nisem nikjer zasledila, da bi katera dobila 2500 enot. Poleg tega, pa mi M zamuja že 4 dni. Po navadi imam redno, na 26 dni. Tudi po ET-ju svežega zarodka je bila točno 26. dan. Nimam nobenega izcedka, prsi boleče in močan pritisk v maternici. Ampak seveda, to še nič ne pomeni. V sredo imam krvni test in takrat bo vse jasno. Upam, da je to, to.

Do 10 dni po hcg inekciji je lahko od inekcije, ni pa nujno.Po mojem bo kar prav in ti čestitam.

lp
škratek

Mi je pa sestra po ET-ju rekla, da lahko naredim test doma čez 10 dni.

to je pa danes, a ne?

Ja. Sem prej še enkrat nardila test, pa je spet +. Joj, kje je še sreda…

Čestitke:-))

[url=http://lilypie.com][img]http://b1.lilypie.com/9jZhp2/.png[/img][/url]

Cestitke, res iz srca :-)))))

Ja potem pa čestitke:)))

Hvala vsem… Upam, da dobim v sredo potrditev, ker še zdaj ne verjamem…:)) Upam, da vam javim visoko cifro Bhcg.

čestitam iz srca

Čestitke ….
Sva že dve!

lp

Cestitam se enkrat.

Še tukaj čestitke obema bodočima mamicama!

Iskrene čestitke tudi iz moje strani!

New Report

Close