Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IUI-prvi UZ- razočarana-velikošt.majhnih fol.

IUI-prvi UZ- razočarana-velikošt.majhnih fol.

Živio,

sem v postopku IUI. 2. dan ciklusa sem pričela z menopurjem (2 dozi na dan). Danes 8 dan ciklusa sem imela prvi UZ. Na UZ se je videlo veliko št. drobnih foliklov, pa nobenega vodilnega. Estradiol je bil 0,38. Z injekcijami moram nadaljevati do nedelje, ko imam ponovno UZ.

Ali je imela katera podobno izkušnjo? Bodo folikli sploh zrasli? Sem razočarana, sploh ko berem, da imate nekatere že 8 dan velike folkile.

Lep dan. Bojana

Hello! Ne bodi razučarana, tvoji folikli še lahko zrastejo in tudi bodo.

Saj si šele imela prvi ultrazvok, do punkcije bodo dovol veliki.

L.p. Frida.

Ne bodi razočarana tvoji folikli bodo še zrasli in to sigurno,eni pač malo dlje rabijo,da zrastejo do prave velikosti.Jaz sem imela 5xIUI in trikrat od tega so mi malo počasneje rastli kot prvič.Priporočam ti,da piješ pivo kajti priporočajo tole da pripomore k rastli foliklov.Pa veliko sreče.

LP Mojca

nova
Uredništvo priporoča

Ej, Mojca, nas ti hecaš s tem pivom? Jaz se ga pa branim, pa takooooooooooooooooo mi je dobro, kes si mislim , da mi lahko škodi med stimulacijo ;-))))))))
No, kako je zdaj prav?

Pivo, deluje in prej zaspani folikli se prebudijo in začnejo pridno rasti. Preverjeno!

Vrvica,nič se ne šalim saj se sama med stimulacijo,ko se gre za folikle nalivam z brezalkoholnim pivom.

LP Mojca

Punce, juhuhu, pa čeprav le brezalkoholno!
Hvala za nasvet. Več ljudi več ve! 😉

to pa prvič slišim. no bomo pa še pivce pili naslednji mesec, hehe.

Bojana ne skrbi. Folikli bojo zrasli.
Jaz sem imela IUI šele 16. dan.

Pivo pa baje res pomaga. 🙂

[url]http://www.moj-album.com/uredi/malaprinceska/[/url]

Punce,

hvala za tolažbo.

Bojana

Ima katera kakšne bolj sveže izkušnje (priporočila oz. prepovedi) glede piva in foliklov?

Mislite, da je res kaj na tem?

Imela sem uspešen IUI.
Predlagam da pa postopku posediš 20 minut v čakalnici, tisti dan počivaš in predvsem ne hodit lulat 2 uri po postopku.

Meni se je obneslo.
To so bila navodila s tujih zasebnij klinik.

mimi_b….
iskrene cestitkeee:))) take novicke nam dajo upanje…

drugi iui v naravnem ciklusu sem imel pred 3dnevi… tako da sem v fazi mucnega cakanja…
upostevala sem vse to, kar si tudi ti napisala…. upam na pluseeeek, ceprav se bojim razocaranja

imela sem drugi nestimuliran iui v brnu, na 12.dan stop injekcijo ovitrelle, cez 34 ur pa iui. me pa skrbi, ker je bil folikel v casu iui ze pocen in sedaj ne vem, ali smo zamudili (ce je folikel pocil tik pred ali po stop injekciji, potem je bilo prepozno).

kaksen je bil tvoj prvi in drugi (uspesen) postopek?

Ojla,

vijolica2020

Jaz sem imela po 3 letih truda po “domače”, uspešen prvi postopek. Bila sem v Leonišču v Ljubljani. Edini problem pri naju je bila slabša sperma. Jedla sem Femaro od 3 do 7 dneva, nato 12 dan sem imela 16 velik folikel. Isti dan sem vzela še Ovitrelle inekcijo 14 dan je bil prenos.
Sem si pa vzela 2 dni dopusta.

New Report

Close