Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost komu je uspelo s pomočjo bioenergetika?

komu je uspelo s pomočjo bioenergetika?

kolikim od vas je uspelo zanostiti s pomočjo bioenergetika in h kateremu ste hodile? rada bi šla d dr. Smiljaniču pa ne vem ali se kar naročim ali pa moram povedat po telefonu da bi rada odpravila nepolodnost?
vem da malce zmedeno sprašujem, vendar se tudi tako počutim.
lp

S pomočjo bioenergetika raje ne zanosi – bo tvoj mož hud! 🙂
Jaz imam prijateljico, ki je začela s seansami po neuspelem postopku. Naslednji je uspel in rezultat že hodi v vrtec…

a mogoče veš katerega je obiskovala?

Jo bom vprašala, pa ti sporočim, ok.

ne morem, da ne bi napisala svojega mnenja….

vem, da bi za nosečnost in materinstvo naredila vse, tudi gada požrla, če bi pomagalo, ampak pazi se šarlatanov.

pa še to. ali je katera zanosila s pomočjo bioenergetika ali ne, ve samo mama narava…. lahko je bilo naklučje, lahko ne. sama sem nasedla domančičevi metodi. itak, da ni nič pomagalo. in poznam toliko opeharjenih nenosečnic, da ti svetujem, da se pomiriš, vztrajaš na svoji poti, slediš stroki in enkrat ti gotovo uspe. razne bioenergetike in maserje in kaj jaz vem, kaj še vse, pa le obidi.

veliko sreče!

Jaz sem eno leto vsak mesec hodila na terapije po Domancicevi metodi, jemala tablete MACE in moj prvi IVF je uspel. Mogoce nakljucje, mogoce ne ?! Vsekakor vem, da skodovati ne more !

Pozdravcek !

Mukica

>S pomočjo bioenergetika raje ne zanosi – bo tvoj mož hud! 🙂

oj, jaz še nisem šla, čeprav razmišljam… sem človek, ki verjame samo v medicino in vase (naju), seveda… vendar včasih je treba probat še kaj drugega – baje je dober tudi dr. Mohorič iz Žirov… mislim, da škodovati ne more, zato: zakaj pa ne!!!

Tudi jaz nisem verjela v te stvari oz ljudi. V prihodnosti pa se bom vseen poslužila kakega čarovnika;-)). Zgubit ne morem nič.
Pa če bo to naključje ali ne, me prav ne zanima, glavno da rata!!!!!

zalostnaaa, ne misli, da sem pozabila nate, ampak frendica je na dopustu in je ne dobim. Ti sporočim cifro, takoj ko jo ujamem…

avgusta sej vem da mislis name 🙂
sporoči ko dobiš številko in jo malce povprašaj kako dolgo je hodila
Lp vsem

Žal, moram ti sporočiti, da je gospod umrl…

Ampak, ni hudir, tukajle ti bodo punce znale priporočiti kakšnega, ki ravno tako pomaga!
Samo namig – jaz sem šla en dan pred ET na tajsko masažo… ne vem, če je to kaj pomagalo – je pa pasalo, uf…

Držim pesti, da čim prej rata! Srečno!

Še eno mnenje za bioenergetika:
Namesto namišljenega dr. Smiljaniča ti predlagam “pravega” bioenergetika g. Tomiča, ki dela v Celju in mislim da tudi v Ljubljani; njegov tel.:041 798 002. Sama sem ga začela obiskovati pred ICSI postopkom, ki je v drugo uspel in ga nameravam obiskovati do 3 meseca če bom ostala noseča. Verjamem da nam je uspelo tudi zaradi njegove pomoči, saj terapija name deluje zelo sproščujoče, me nepolni z energijo in zmanjšuje stres.
Če sama verjameš v to pa le korajžno pokliči!

Lep dan!

draga jesen.meni je uspelo s pomočjo smiljaniča in nevem zakaj si tako nevoščljiva da bi še druge probale pri njemu.pojdi še ti in se prepričaj potem pa kvasi neumnosti.želim ti da bi ti uspelo.

Spoštovana,
nisem te imela namena užaliti, vendar sem g. Smiljaniča tudi sama obiskala 3x. Takrat je še delal v Termah Čatež, obisk pri njemu pa je trajal slabih 10 minut, ko me je priključil na “magnetne valove”, uživala sem tudi vitamin e. Sploh nisem NEVOŠČLJIVA, vsaki privoščim da čimprej zanosi. Sem pa za take stvari dala že kar nekaj denarja in je razlika med bioenergetiki. Eni ti pomagajo s srcem, drugi ti samo praznijo denarnico. Meni je kot zaenkrat kaže uspelo pri bioenergetiku Tomiču kot sem zgoraj napisala.

Pa lep dan!

Draga Lina
Sama sem hodila k Smiljaniču, pa ni uspelo. Edino, kar je uspelo, je to, da sva se “rešila” denarja. Pa njegove neprimerne izjave sva lahko “poslušala”.
Pa brez zamere.

lep pozdrav obema.naj vama povem da meni je uspelo in mojim dvema znancema k so hodili k njemu,zato me nebo nobeden prepričal da mi ni pomagal meni je in upam da bo tudi drugim,vsaka ima svoje izkušnje ene pa pohvalijo tistega v kranjski gori.vsaka izkušnja nekaj velja.srečno vsem in upam da boste kmalu držalr v naročju malega sončka.lina

Energy Star i magnetni valovi od 1000 Eura Rimele Veseljkota iz Ptuja priporocam !

Imam prijateljico ki je začela s pomoćjo
seansi bioenergetika Rimele Veseljko iz Ptuja .

Jaz sem bila na energetskom polju Veseljkota in sedaj sam mamica 7-letnega sina !

New Report

Close