Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost dr. Reljič

dr. Reljič

Pozdravljene
Sem že večkrat v tem forumu kaj napisala in vprašala za nasvete tiste, ki se že dlje časa ubadajo z problemi ki nas vse po vrsti morijo pa imam tudi sedaj eno vprašanje. V MB so mi zadnjič omenili da dr. Reljič (namreč pri njem sem v “obdelavi”) dela samo ob četrtkih. Ve katera o tem kaj več, pa tudi za mnenje o tem kakšen ginekolog je bi prosila tiste ki so bile že pri njem? Sedaj že več kot en teden kličem pa se ne morem naročiti, kajti nima prostih terminov (le-te ima zasedene že do konca marca, kakšna tolažba).

Melita

Meni niti mal ni všeč.Bila sem pri njem ker je moja že odšla.
Zelo samozavesten.

nina šurbek fošnarič

Pozdravljene!

Tudi midva sva naročena na četrtek, sam ne vem zakaj. V četrtek mora narest moj še enkrat spermiogrem, potem ima razgovor z zdravnikom (nimam opojma katerim), v petek pa sva naročena pri Kovačevi.
Ali mogoče ve kateri zdavnik oz. kakšen dela ob četrtkih?
Da ne pozabim, vse skupaj je prestavljeno za en mesec ker baje zdravnika ni. Tako da grem v MB šele marca 🙁

Hvala
LP Čenča

Jaz sem imela v petek pri njem uz. Ko sem poleti ležala v bolnici in je prišel na vizito, sem imela občutek nedostopnosti, zvišenosti.
V petek pa ni bilo dr. Kovačeve, kamor jaz hodim in mi je delal uz, malo sem ga nekaj vprašala, pa povem, da niti ni tako nedostopen mogoče tako deluje, je sicer zelo samozavesten, mi je pa lepo razložil, tako da nimam več občutka da bi bil tako zvišen. Je v redu.
lp
kaja

Zdravo,
meni je dr. Reljić prvič delal inseminacijo in me je zanimalo kar nekaj stvari. Moram reči, da mi je zelo podrobno in brez problema odgovoril na vsa moja vprašanja in bojazni. Res je, da zgleda nedostopen, sicer pa je zelo prijazen. Moje izkušnje z njim so zelo dobre.
Vsak zdravnik ima en dan ordinacijo.
Lp
Mateja

Kolikor ga poznam, si vzame več časa za paciente kot Vlaisavljenič, kar je tudi razumljivo, ker je manj obremenjen.

Meni osebno je dr. Reljič totalno antipatičen. Na UZ je vedno zelo uraden, malone osoren, predvsem pa zelo hiter. Na punkciji, ki mi jo je enkrat opravljal, je bil sicer bistveno boljši: ves čas mi je zraven razlagal, kaj počne, ampak vseeno … Preprosto mi ni všeč – morda edini od vseh zdravnikov v MB. No, pa dr. Vlaisavljević je bolj “furjaste” in raztresene sorte. Vsaj včasih. Ostali pa so zlati.

LP
Briar

Zdaj sem pri dr Rejliću, prej pa sem bila na GK, enkrat pa sva bila na obisku pri Rešu in vam moram povedat, da se mi zdi, kot da bi prišla na drug planet tako zelo so prijazni v Mb. Doktor si vzame čas in nama na vse odgovoril. Vedno je prijazen in potrpežljiv in nikjer ni čutiti kakršnekoli nestrpnosti, ki je je v Ljubljani na pretek. Zraven tega se v MB držijo dogovorjene ure, medtem ko v Lj čakaš ko pozabljen kup nesreče. Res, punce, men se zdi fantastičen, ravno tako tudi osebje.

Ajda j
to je res, v mb se držijo ure in nikoli ne čakaš v nedogled, to se mi pri njih zelo dopade. Poleg tega pa sta sestri Danijela in Jasna ful prijazni. Ne doživiš tega kar tako.
lp, kaja

Tukaj je še moja izkušnja. MOram priznati, da sem bila z dr. Reljičem zelo zadovoljna, vse mi je razložil, opisal potek operacije (HSC in transvaginalno hidrolaparoskopijo). Na oddelku je bil prijazen … skratka jaz imam dobre izkušnje. Tudi po operaciji mi je prišel razložiti, kaj se je dogajalo med samo operacijo in kakšno je bilo stanje. Operacija je bila uspešna, saj sem že mesec za tem zanosila, kar se mi je po 2 letih poskušanja zdelo kar neverjetno in kar malce prehitro.
Sicer pa smo ljudje zelo različni, tako so tudi zdravniki in vsak dan verjetno niso najboljše volje. So le ljudje!

Mila

<http://milamay.moj-album.com/>

Zivjo. Prvic pisem na forumu in vam moram povedati da je dr. Reljic cudovit. V bistvu ko gremo na en poseg ali posvet res rabimo samozavestnega zdravnika ki ve kaj govori in ne vem za kaj to stejete kot negativno. Dr. Reljic je izobrazen, ve kaj dela,je samozavesten, strokoven, prijazen in lepo odgovarja na vsa vprasanja. Parkrat sem bila pri njem in po pravici povedano od zdravnika ne pricekujem nic drugega kot to. Vesei bodite ce dobite termin pri njemu

New Report

Close