Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost dr. Hribernik – homeopat

dr. Hribernik – homeopat

Zanima me, če ima katera od vas že kakšne izkušnje z homeopatom dr. Hribernikom. Imam PCO – odsotnost ovulacij in me zanima, če je kateri z podobnim problemom pomagal??

Od kje pa je tale dr. Hribernik? Če je tisti, ki ga imam v mislih, ti bom takoj povedala kakšen je.

Če je to tisti ortodoksni katolik iz Gorenjske nekje, se bojim da ti bo bolj malo pomagal.
lp a.

nova
Uredništvo priporoča

Je z Preddvora pri Kranju.

A imaš kakšne slabe izkušnje?

Draga Marinka, svetujem ti, da se mu kar izogneš, na daleč. To je pa tako neumen zdravnik. Sem namreč iz Preddvora in ga dobro poznam, zato sem te vprašala. Samo en primer ti povem: moji sosedi so ugotovili raka na dojki. Po vseh kemoterapijah je začela hoditi k njemu in po parih seansah ji je rekel, da ni pomoči in da ji bo dal napotnico in jo poslal v Ljubljano, da ji bodo dojko odrezali. Seveda je bila soseda totalno šokirana. Napotnico je sicer vzela v Ljubljano pa ni šla, ampak še k enem drugem zdravniku. Ta se je pa malo bolj zavzel in danes ima soseda še obe dojki, o raku pa ni sledu oz. se je umirilo in to traja že približno 4 leta.
Svetujem, da si najdeš kakšnega drugega dohtarja.
Lp

ne, osebno ne, sem pa z gorenjske in sem že marsikaj slišala. v tem stilu, kot pravi tia. pa tudi sicer je baje malo čuden, tako da nisem prepričana, če je vreden da zgubljaš čas in denar.
lp i.

Draga Marinka,

kot pravijo punce- raje se ga izogni po dolgem in počez. Tip je…
Ce zelis ti lahko priporocim enega homeopata in hkrati zdravnika iz Gorenjske- Ziri- dr. Mohorič

Od Hribernika pa cim dlje!

Srecno
a

Pri osotnosti ovulacij se jaz ne bi zanašala na homeopate. To je tvoje telo, ki deluje natanko tako kot ga usmerjaš. Začni se zavedati svojega telesa, svojega partnerja in svojega seksualnega življenja. Če je ena od teh sestavin pusta, nezainteresirana ali naveličana, ovulacije ne bo. Ovulacija pride sama od sebe v trenutku, ko sta telo in duša v sozvočju. Na to pa vplivajo vsi našteti in še mnogo nenaštetih dejavnikov.

Ker je zdravnik že dolgo pokojni, je potrebno da nekdo napiše tudei kaj dobrega o njem. Zanimiv je njegov intervju. Koga to sploh še zanima?

New Report

Close