Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost PO LUNI še meni prosim

PO LUNI še meni prosim

LP
Ali lahko še meni izračunaš plodne dneve po luni.
Datum rojstva 14.12. 80 ura 6.20
ZM 23.7.03
HVALA

Maja, ker je Nika na zasluženem dopustu, sem se tvojega izračuna lotila jest, ker mi je Nika povedala kako to gre. No in pri tebi gre takole:
Tvoja lunina ovulacija je v letu 2003
5.8.
4.9.
3.10.
1.11.
1.12.

Spolne odnose je potrebno imeti 3 dni pred lunino ovulacijo, sploh pa dan pred njo. Čim pogostejši so odnosi, večja je možnost za lunino ovulacijo.
Če pa se pokrivata lunina in menstrualna ovulacija pa je za zanositev 99% možnosti, kadar se pa ne pa 85%. Menstrualno ovulacijo si boš morala izračunat sama glede na to na koliko dni imaš ciklus. Če je to na 28 dni, boš naslednjo imela približno 4, 5.8., če je na 30 dni pa dva dni kasneje. Če jo imaš na 28 dni, se ti točno avgustapokrivata obe ovulacijo.

Zdaj pa na delo in čimprej 2 črtici ti želim

Še meni prosim…. datum rojstva je 24.08.1972 ob 20:40, ZM 17.07.2003

Najlepša hvala, po dolgotrajnem mučenju in postopkih bosta pa dve črtice mogoče na dopustu, na katerega grem jutri. Miljonkrat hvala vnaprej.

nova
Uredništvo priporoča

Živjo,

tudi meni prosim:

Datum rojstva: 26.08.1974; ob 11.35 uri.
Datum ZM: 11.07.2003; ciklus je dolg od 29 – 35 dni (neredno).

Upam, da se bo dlo izračunati.

Hvala tebi Tia ali pa Niki.

Lp, Vesna.

Vesna zate je v tem letu lunin ovulacija takole:
7.8.
6.9.
5.10.
3.11.
3.12.

Spolne odnose je potrebno imeti 3 dni pred lunino ovulacijo, sploh pa dan pred njo. Čim pogostejši so odnosi, večja je možnost za lunino ovulacijo.
Če pa se pokrivata lunina in menstrualna ovulacija pa je za zanositev 99% možnosti, kadar se pa ne pa 85%. Menstrualno ovulacijo si boš morala izračunat sama glede na to na koliko dni imaš ciklus. Če je to na 29, si ovulacijo ta mesec že imela, če je na 35 je pa tudi bila nekje včeraj ali danes, sicer pa sama najbolje veš. Verjetno si sama izračunaš ali si pregleduješ sluz ali mat. vrat. Lunina O ti kmalu sledi zato na delo, ker če imaš v času lunine O pogoste spolne odnose, je ravno tako možnost zanositve.

Zdaj pa na delo in čimprej 2 črtici ti želim

Draga Tia,

zelo sem ti hvaležna za odgovor. Bi te pa še nekaj vprašala.
Ali imam prav, da je mat. vrat v času ovulacije zelo mehak; kar se pa tiče sluzi me zanima, če sperma zelo vpliva nanjo. Z možem se trudiva že nekako 8 mesecev, zadnji mesec pa seksava skoraj čisto vsak dan. Hotela sem povedati, da sem prej, ko nisva imela tako pogostih sp. odnosov, imela vlečljivo sluz vedno prisotno, sedaj pa ne tako, da bi lahko sklepala da imam ovulacijo. Ni tiste vlečljive sluzi, ki je podobna jajčnemu beljaku, ampak je sluz bolj kremasta. Kaj misliš?

Najlepša hvala za odgovor!

Vesna

P.S.: v času ko nastopi L.O. sva ravno na morju. Upam, da bo ratalo. Vsekakor sporočim.

Draga Tia,

a bi lahko naredila še zame, lepo prosim.

Datum rojstva 14.1.1973 ob 19.23, ZM 21.7.03

Najlepša hvala.

Možno je da sperma vpliva na sluz, nisem pa sigurna. Prebrala sem eno knjigo o vsem dogajanju med ciklusam, pa tega nisem zasledila. Čeprav se meni dogaja podobno, da zdaj ni več toliko sluz, je pa še vedno beljakasta in vlecljiva, samo jo moram pregledati v nožnici, nič več ne priteče ven.
Maternični vrat je pa v času O mehak, vlažen in potegne se gor (težje ga je doseči), ker v času neovulacije štrli globoko v nožnico.
Upam, da sem ti kaj pomagala!

PA-pa

No, zate pa sem izračunala takole:
8.8.
7.9.
6.10.
4.11.
4.12.

Spolne odnose je potrebno imeti 3 dni pred lunino ovulacijo, sploh pa dan pred njo. Čim pogostejši so odnosi, večja je možnost za lunino ovulacijo.
Če pa se pokrivata lunina in menstrualna ovulacija pa je za zanositev 99% možnosti, kadar se pa ne pa 85%. Menstrualno ovulacijo si boš morala izračunat sama glede na to na koliko dni imaš ciklus. Če je to na 28 dni, boš naslednjo imela približno 4, 5.8., če je na 30 dni pa dva dni kasneje in se ti plodni dnevi pokrivajo.

Čimprej 2 črtici ti želim

Draga Tia,

pridružujem sem vsem in prosim še izračun zame.
Trudiva se že leto in pol brez uspeha.
Podatki:
15.09.1975, ob 17:15,ZM 25.07.

Najlepša hvala!

Zate pa velja takole:
8.8.
7.9.
6.10.
4.11.
4.12.

Spolne odnose je potrebno imeti 3 dni pred lunino ovulacijo, sploh pa dan pred njo. Čim pogostejši so odnosi, večja je možnost za lunino ovulacijo.
Če pa se pokrivata lunina in menstrualna ovulacija pa je za zanositev 99% možnosti, kadar se pa ne pa 85%. Menstrualno ovulacijo si boš morala izračunat sama glede na to na koliko dni imaš ciklus. Če je to na 30 dni je približno 8 ali 9.8 in se ti plodni dnevi pokrivajo.

Čimprej 2 črtici ti želim

Najlepša hvala. ti sporočim, ko bo.

Čau.

Prosim, se meni.

Datum rojstva: 22.05.1967
Ura rojstva: 22.50
ZM: 22.07.2003

Najlepsa hvala in lep pozdrav.

Tvoji lunini O so enaki kot pri Alenki, ker je bila luna za tvoj roj. dan na isti poziciji, kot pri njenem roj. dnevu, in to je:
19.8.
18.9.
17.10.
15.11.
15.12.

Vse ostalo lahko prebereš pod rubriko za Alenko.

Čimprej 2 črtici.

Prosim, če lahko še meni izračunaš plodne dneve po luni.
Trudiva se že dve leti, pa nič. Malo sem že obupala nad vsem skupaj.

Datum rojstva: 5.3.1974 ob 13.20

Zanima me ali je sploh potrebno vedeti natančno uro rojstva?

Najlepša hvala!!!

Ula

Lunina O za tebe je to leto takole:
9.8.
8.9.
7.10.
5.11.
5.12.

Mislim, da je ena danes že imela enako pozicijo kot ti.

Spolne odnose je potrebno imeti 3 dni pred lunino ovulacijo, sploh pa dan pred njo. Čim pogostejši so odnosi, večja je možnost za lunino ovulacijo.
Če pa se pokrivata lunina in menstrualna ovulacija pa je za zanositev 99% možnosti, kadar se pa ne pa 85%. Menstrualno ovulacijo si boš morala izračunat sama glede na to na koliko dni imaš ciklus.
Čimprej 2 črtici ti želim.

Lepo prosim še za mene izračun.
Prisrčna hvala

roj. 3.2.1970

se opravičujem, še podatki o zadnji m
roj. 3.2.1970
zadnja m 25.7. do 28.7., neredno

Pozdravljene,

No, se ena neucakana se javlja. Prosila bi za moj izracun. Rojena,11.01.1965 ob 05’55. ZM 31.07.

Vnaprej hvala

Pavla

Lahko še zame, prosim?

19.09.1983 ob 12.03
zm 22.08.2013

Hvala že vnaprej!

New Report

Close