Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Ginekolog Maribor ali okolica

Ginekolog Maribor ali okolica

pozdravljeni vsi tule sem malo prebirala forum in zasledila, da imamo same stare objave glede koga priporočate za ginekologa v Mariboru, ptuju ali okolici..

sama sem se pred kratkim preselila v MB in sem noseča z enojajčnimi dvojčki po postopku IVF svojo osebno ginekologinjo sicer imam a je v Ljubljani in odkar sem zanosila me ves čas pošiljajo le od enega do drugega zdravnika samoplačniško, saj je moja zdravnica ves čas zasedena jaz pa imam preglede na cca 2-3 tedne ker naj bi šlo za rizično nosečnost.. Ne počutim se dobro , saj vedno pristanem pri drugem zdravniku, ki ne ve nič o moji ginekološki preteklosti in nima vpogled v moj karton zato bi si res rada našla enega uredu zdravnika/ zdravnico tu nekjes katero bomo speljali to mojo nosečnost do konca..
Prosila bi vas če mi lahko koga priporočate pa da mogoče veste, da še vedno sprejema nove paciente.. za mano so težka obdobja in tole je prva nosečnost ki se je sploh obnesla tako dolgo po ss-jih res bi rada nekoga nevem razmuvejočega pa da si uzame čas zate, da zna razložit stvari.. hvala za vse odgovore 🙂

New Report

Close