Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Vprasanje

Vprasanje

Pozdravljeni!
Pred letom dni sem imela ss, potem na pregledu mi je gin. Ugotovila cisti 4 x 7 cm ( dokaj veliko) , mislim da na levem jajcniku. Poslali so me na Jesenice na dodatni pregled, vendar ni bilo znakov nevarnosti niti se niso odlocili za opracijo saj sem imela 18 let in da sploh se ni potrebna da bo cista izginila sama. Moja gin. Je rekla da ni skrbi da ni nevarna cista.
Problem mislim problem , jaz sem srecna iz dna srca par dni nazaj ko mi je zamuja M sem naredila test in je bil +.
Sedaj me skrbi da nebo prislo do kaksnih kolih zapletov zaradi te ciste.
🙁

Pozdravljena.

Si verjetno ze nasla kaksen podoben primer na spletu, pa vseeno … sama sem imela tudi veliko cisto pred dobrima dvema letoma, pa je tudi G ni smatral za kaj posebnega. Nekaj casa kasneje sem imela hude bolecine na podrocju desnega jajcnika, sla k zdravniku, ta me je napotil h G, ker ni bilo na krvi in urinu nic za videt, pa je G ugotovil, da ciste ni vec, tako da je sama pocila. Bos na potrditvenem UZ takoj videla, ce je se prisotna ali ne. Srecno in lepo nosecnost ti zelim.

Hvala za odgovor in vaso prijaznost! 🙂
Ja, sem danes govorila z mojo ginekologinjo in prav, da ce je nosecnost potrjena ovir ne bi smeo biti, tako da sem se malo pomirala.🍀

New Report

Close