Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Nadomestno materinstvo

Nadomestno materinstvo

Pozdravljeni,

s partnerjem razmišljava o nadomestni materi. Veliko sva o tem že prebrala, najboljša varianta se zdi Ukrajina, kjer je to legalno, ženska, ki ti otroka rodi, pa si ne more premisliti, ker je starševstvo tam opredeljeno na podlagi DNK in si ti starš že avtomatsko. Blizu je.

Upam, da ne bom deležna forum obsojanja, zanima me, če ima kdo tukaj kakšne izkušnje s tem ali pa pozna koga, ki jih ima. Hvala vam!

Zdravo.
Tudi sama o tem razmišljam. Moja zgodba je dolga in žalostna. Vesela bom, če bova skupaj odkrivali informacije. Bi se kaj slišali na zs oz. prebrali…

Lp,
Maruša

super!
bi vidva uporabila svoj genetski material? midva bi.

Bolj ne kot ja verjetno. Po vsem kar sem dala skozi so se leta mimogrede obrnila in jih imam že 41,5 let. Meni se abrazije pustile nepopravljive posledice in pri nas ni v stilu, saj mrbit pa bo…jaz tudi ce zanosim vem,da ne morem donositi do tednov prezivetja…
Tudi jaz imam en link ja glede tega,samo kr nekaj odlasam s pisanjem…najbrz se bojim razočaranja,pa lazje bi mi bilo ce bi vedela da za tem stojijo posteni ljudje…
Kako pa je z vama?

Pozdravljeni.

Vama je uspelo? Zanima me povezava do te klinike. Tudi midva si res želiva otroka, in sem stara skoraj 40…

New Report

Close