Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Neplodnost

Neplodnost

Pozdravljeni,
Z svojim partnerjem sva imela umetno oploditev, zaradi njegovih počasnih semenčic. Umetna oploditev je uspela, nakar se je zgodil preobrat, s strani najine najemodajalke, ki je trdila, da nama zagotavlja bivanje, za daljše časovno obdobje. Malo po tem, ko je izvedela za mojo uspešno nosečnost nama je postavila ultimat naj se iz selivka, da to stanovanje v katerem bivava zdaj ona potrebuje zase, saj je dobila redno službo v Ljubljani. Tako so se začeli zapleti in nezmožnost najti skupno stanovanje…Takrat sem jaz bila brez zaposlitve, brez bivališča…začela sem obupano razmišljati o splavu, saj se je partner odselil domov, jaz pa sama nisem hotela biti, kot mati samohranilka. Z njim sva zgladi odnos. Ostala je težava in vprašanje, ali je možno po vsem tem še imeti oziroma zaprositi, narediti umetno oploditev. Ali bodo z zdravniške plati komplikacije, zavrnitve? Veselim se vašega odgovora, kakršenkoli že bo. Hvala 100 krat.

Če te prav razumem…si zanosila z Ivf in sedaj,ker imaš stanovanjski problem želiš narediti splav?In pa sprašuješ,če boš zaradi tega,kar bi naredila imela posledice na podlagi ivf postopka,da ti bi ga kao v bodoče zavrnili?

New Report

Close