Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Slabe jajčne celice

Slabe jajčne celice

Pred dvemi leti sva s partnejem pričela načrtovati nosečnost. Vsak mesec je sledilo razočaranje-menstruacija. Po pol leta sem se obrnila na ginekologa, ki me je napotil na preiskave za prehodnost jajčnikov…nihče ni bil pozoren na šitnične hormone, ki niso bili ok. Po enem letu neuspeha sem pričela s terapijo Euthyrocs 25, ker se ni izboljšalo, sem se samoplačniško odpravila k tirologu, končno je tsh v mejah normale. Šele od letos meseca aprila imam primeren tsh(0.7). Zato sem lahko pričela z postopki umetne oploditve. Za nama sta dva neuspešna postopka. Doktor pravi da imam slabe možnosti za zanositev, ker sem stara (42 let) in da so možnosti 0. Pa še samo en jajčnik imam, ki so mi ga odstranili pri 13 letih. Rodila sem pri 26 letih ter takoj nehote zanosila…sedaj pa bi rada otroka z novim partnerjem, pa ne gre.
Kaj svetujete, vaše izkušnje, mogoče prehrana? Dodatki? Akopunktura?
Trenutno uživam koencim q10 in maco, pijem krvomočnico, čebelji prah, a še vedno ni uspeha. Prosim za vaše nasvete, pomoč, vaše izkušnje.

Vse ,kar vam lahko rečem je,da kolikor vem imamo pri nas postopke do 43.leta.Zato nič ne čakajte in se ukvarjat..kaj bi še lahko naredili..HODITEEE V POSTOPKE..Večkrat..večja možnost je ,da zagledate PLUSEK.
Na koncu vam še vedno preostane TUJINA ,ki pač nimajo omejitev,kar se tiče let.
Tako,da ne ZGUBLJAT ČASA IN ENERGIJE..AKCIJAA V postopke…(saj tako vemo ,da smo vse poskusile..)SREČNOOO:):)

Hvala za spodbudo. Gooo in akcija 😎🙂🙃
Sem ravno iz neuspele punkcije 😭😭😭 dva folikla sem pridelala, a sta bila prazna 😟
Občutek je obupen!! Ampak se ne dam!!!

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za spodbudo. Gooo in akcija 😎🙂🙃
Sem ravno iz neuspele punkcije 😭😭😭 dva folikla sem pridelala, a sta bila prazna 😟
Občutek je obupen!! Ampak se ne dam!!!

Hvala za spodbudo. Gooo in akcija 😎🙂🙃
Sem ravno iz neuspele punkcije 😭😭😭 dva folikla sem pridelala, a sta bila prazna 😟
Občutek je obupen!! Ampak se ne dam!!!

Žal mi je,da morate vse to prestajati :(:(In verjemite,da nas je zelo veliko,ki se borimo za otročka.
Pridite na forum IVF2018 ali forum IVF2019 ,tam nas je veliko,ki preživljamo vzpone in padce,ter si delimo občutke in ena drugo bodrimo:):)

Kar pogumno..in punce vas bomo zelo vesele:):)

Hvala!
Ja res je težko 😞 želja po otročkih pa ogromna 😍 pa kar ne gre…
Se pišemo na forumu
🙂

Preberite kaj o dhea, nekje sem zasledila da deluje ravno pri slabih jajčnih celicah. Menda kvalitetnega narocajo iz tujine. Sama nisem poznavalka, samo nasvet, morda pomaga.

Preberite kaj o dhea, nekje sem zasledila da deluje ravno pri slabih jajčnih celicah. Menda kvalitetnega narocajo iz tujine. Sama nisem poznavalka, samo nasvet, morda pomaga.

Hvala za nasvet. Sem prebrala o dhea in zasledila, da je dokaj nevarno, saj lahko povzroči rakasta obolenja hmm. Kje pa se naroči?

New Report

Close