Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF v MB

IVF v MB

Pozdravljene,

je še katera tukaj, ki je imela ta mesec prvi posvet v MB in sedaj čaka na konzilij. Vesela bi bila tudi kakšnih izkušenj iz MB, ker sem sama tukaj prvič. Kako dolgo ste čakale na datume, oziroma kako dolgo je trajalo od prvega posveta do postopka.
Moram pa res pohvaliti odnos vseh zaposlenih, ki sva jih srečala.

Hvala. 🙂

Ojla, js sem sicer že v postopku, tudi prvič. Prvi posvet sem imela na začetku maja, oktobra sem zacela s pripravo, punkcijo in transfer racunajo v drugi polovici novembra… Tako da hja 6 mesecev… Je pa res da v mb določenih programov cez poletje ne izvajajo in cist mozno je da bos prej na vrsti. Je pa odvisno od vajine diagnoze in starosti.. 😊

Midva sva bila ze v dveh postopkih v Dravljah (3x prenos, dvakrat + na testu, prvic missed ab, drugic ss). Sva se odlocila zamenjati kliniko. Sedaj sva bila na prvem posvetu. Moram samo se na UZ. 30.1. pa imava posvet glede postopka (mi je zdravnica rekla, da bomo kar nadaljevali IVF z dolgim protokolom).
Imava pa nepojasnjeno neplodnost, z mojim je vse vredu. Naju bodo pa se poslali na genetiko ampak sva to dobila datum sele 30.3. Lahko pa greva prej v postopek.
Torej 30.1. bova verjetno izvedela kako naprej.
Ali vse dobijo tabletke pred postopkom? Tu res vse dlje traja. Sva ze na prvi posvet cakala od junija. Ampak so pa res vsi prijazni.

nova
Uredništvo priporoča

Midva čakala od prve obravnave do punkcije cca 3 mesece. Sva pa čakala 6 mesecev, preden sva sploh prišla do prvega posveta.
So pa v primerjavi s Postojno super. Bolj prijazni, bolj dostopni. Tam nisem dobila vseh informacij, tukaj pa brez težav.

Lastnica od zajca, res se z odnosom ne morejo primerjati z Dravljami. Tudi nama so povedali dosti vec kot v LJ tudi na dosti vec preiskav sva sla. Sedaj me caka mucno dvomesecno cakanje na 30.1. Ampak verjetno takrat se ne grem v postopek.

New Report

Close