Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Estima, jajčne celice

Estima, jajčne celice

Pozdravljeni.
Imam vprašanje glede Estime. Bila sem na ivf postopku pa se nobena celica ni oplodila, od 3. Imam nizek amh in težave s ščitnico, ki je sedaj v mejah normale, premalo dela. Stara sem 42 let.
Doktor mi je predpisal med postopkom Estimo. Nato mi je naročil, ker postoek ni uspel,naj jo vzamem 2x dnevno. Okoli 24.10. pričakujem menstruacijo, potem se moram zopet zglasiti v kliniki za klomifen. Noram Estimo prekiniti pred menstruacijo?
Pa še eno vprašanje, kako izbolšati jajčne celice? Kupila sem maca kapsule in pijem sok pšenične trave.
Hvala
Lp

ne sekiraj se za nizek Ahm. Mi smo imeli med 0,06 in 0,08. Opravili vse umetne oploditve zamanj, Nič se ni prijelo. Po 6 letih klinik pri Rešu, Maribor, Češka, se je prijelo po naravni poti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikoli ne obupati!!!!

Presrečen sem!!!! :-))))))))))))

Reš je reku s takim AHm ne bo nič, že leta nazaj! Vse je mogoče, vendar je v božjih rokah, pa nisem noben nek vernik.

Priporočam; Hieloronska kislina, Omega3, D, C, Magnezij, Železo. Ampak na koncu vse kar vzameš lahko pomaga, lahko pa absolutno nič ne pomaga. In pri vsakem primeru je različno. Zdaj ko je nam uspelo ni jemala nič, ker je mela polno kapo vsega. In ne, nerad poslušam vidiš, ko ste nehali se trudit je uspelo. Ker itak se tudi prej ko je bila žena 10 let mlajša nismo nič trudli in obremenjevali pa ni ratalo. Vse je, ponavljam, v božjih rokah. Verjeti moraš.

New Report

Close