Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Dopolnila za neplodne

Dopolnila za neplodne

S fantom že dve leti skušava imeti otroka, ampak še nisva imela sreče… Zaradi fantovih moralnih prepričanj pa trenutno ni opcija da bi šla na umetno oploditev ali podobno. Torej, obstajajo kakšna dopolnila/kapsule/kapljice/dietne spremembe/ipd. ki bi nama lahko pomagala dobiti plusek?

Dve najbolj priznani znamki v SLO za kapsule sta FertilUp in Vitanoval. Midva sva se po predlogu zdravnika odločila za Vitanoval in sva kapsule kupila kar v lekarni.

Vso srečo vama želim.

Kako se pa prehranjuješ in ali se kaj s športom ukvarjaš? Tukaj je ogromno zunanjih dejavnikov, ampak če iščeš medicinsko pomoč ti predlagam fertility+ od vitanovala

nova
Uredništvo priporoča

Najprej si spremeni dieto:
– Iz prehrane odstrani predelane sladkorje in škrob
– Jej več stvari ki vsebujejo zdrave maščobe (kokosovo olje, oljčno olje, maslo, meso, jajce, itd.)
– jej veliko zelenjave kot npr. špinača, brokoli, cvetača, ohrovt, čebulica, blitva, zelje, brstični ohrovt in podobne zelenjave.
– veliko pij

Če pa še vseeno ustrajaš pri dopolnilih ti pa priporočam fertility+

Res imaš veliko opicj, ja. Predlagam, da se ravnaš po osnovnih načelih zdravega prehranjevanja in življenja (torej zdrava hrana, šport, veliko vode, itd.) in šele potem začneš s prehranskimi dopolnili. Seveda pa naj ta način življenja uveljavlja tudi tvoj partner. Ko pa bosta na točki, ko bosta želela dopolnila pa, tako kot ostali pred mano, svetujem fertility+

Kje pa se lahko kupi fertility+? me zanima

na vitanoval.com ali pa v lekarni. na njihovi spletni strani ti kaže v katerih lekarnah jih lahko najdeš. jaz nakupujem v celju

prvič slišim za tole ampak hvala za info. jaz sem že naročila

Vidim, da vas je veliko takšnih kot jaz in ste dobile sanjski plusek zaradi fertility+ 🙂 Midva imava zdaj malega fantka ki vse pofirbca in je mali sonček. Kamor koli pridemo nasmeji celo sobo in res vsem privoščim ta občutek. Tako da vso srečo tistim ki tole berete in še čakate svoj mali zaklad.

Vidim, da vas je veliko takšnih kot jaz in ste dobile sanjski plusek zaradi fertility+ 🙂 Midva imava zdaj malega fantka ki vse pofirbca in je mali sonček. Kamor koli pridemo nasmeji celo sobo in res vsem privoščim ta občutek. Tako da vso srečo tistim ki tole berete in še čakate svoj mali zaklad.
[/quote]

Hvala za spodbudo in tako lepe besede, Marjana. Sem ravno naročila ta Fertility+ in držim pesti, da nekaj pride iz tega. Sva že popolnoma obupana kar se kaže na najinem odnosu ter mojo efektivnostjo v služi. Res ne bi rada zgubila vsega kar imam samo zaradi slabe volje in željo po otroku…

Hvala za spodbudo in tako lepe besede, Marjana. Sem ravno naročila ta Fertility+ in držim pesti, da nekaj pride iz tega. Sva že popolnoma obupana kar se kaže na najinem odnosu ter mojo efektivnostjo v služi. Res ne bi rada zgubila vsega kar imam samo zaradi slabe volje in željo po otroku…
[/quote]

Vso srečo! Midva sva res dobro odnesla, da sva malo po nakupu fertility plusa dobila še srečen plusek 🙂

No da povem še jaz svoje izkušnje z različnimi dodatki. Kar nekaj mesecev sem jemala Profertil female, vendar v tem obdobju ni bilo uspeha. Ginekologinja mi je medtem ugotovila da imam PCOS. Lotila sem se raziskovati kateri dodatki naj bi pomagali v primeru PCOS, in tako sem najprej našla Inofolic, katerega sem jemala dva meseca. Ker ga pa po dveh mesecih v slovenski spletni lekarni niso imeli več na zalogi, sem po novem iskanju kupila Fertilovit F PCOS v tujini (teh Fertilovit dodatkov je kar nekaj različnih, jaz sem si kupila tega za PCOS). No po treh mesecih jemanja sem zanosila. To so moje izkušnje, upam, da bo kateri pomagalo.

Ostali sta mi dve celi škatli Fertilovit F PCOS z rokom uporabnosti 3/2021, če katera želi ju prodam po znižani ceni.
Ostal mi je tudi cel vsebnik, še originalno zaprt Inozitol 500 mg NOW (100 kapsul) z rokom uporabnosti 1/2023.

V upanju si kupiš marsikaj. 🙂

Ce se katera rabi prodajam 2x zenske in 2x moske fertility+. Dam seveda po nizji ceni kot se prodajajo ker so mi ostali… so pa original zapakirani

Vso srečo! Midva sva res dobro odnesla, da sva malo po nakupu fertility plusa dobila še srečen plusek 🙂
[/quote]

Midva tudi. Še nikoli nisva bila tako srečna za pozitivno opravljen test

Midva tudi. Še nikoli nisva bila tako srečna za pozitivno opravljen test
[/quote]

Sta vidva tako kot midva dobila plusek še pred uporabo celega produkta? Nama mislim, da se je res posrečilo in na koncu nisva niti vedla kaj zdaj z preostalo vsebino

Sta vidva tako kot midva dobila plusek še pred uporabo celega produkta? Nama mislim, da se je res posrečilo in na koncu nisva niti vedla kaj zdaj z preostalo vsebino
[/quote]

Jap, midva sva bila na istem. 🙂 Nakup sva opravila cca konec avgusta lani, dobila plusek že začetek oktobra

Če je FertilUp priznana znamka v SLO, zakaj potem prvič slišim za njo? Se mi zdi, da vsi uporabljajo samo Fertility+ od Vitanovala in tudi midva sva ga

Je katera od vas pred kratkim naročila fertility+? Še dostavljajo?

Jaz sem jih prejšnji teden naročila, včeraj sem jih pa dobila, tako da dostavljajo.

Upam da zadeva res kaj pomaga.

Ja, še vedno pošiljajo. Jaz sem prejšnji teden naročila in sem že dobila paket.

New Report

Close