Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Nisem morala zanosti. Ampak mi je uspelo

Nisem morala zanosti. Ampak mi je uspelo

Pozdravljeni rada bi z vami delila svojo zgodbo. Začelo se je ko sma z fantom hotela zanosit a nikakor ni šlo. bila sem okoli Dohterjev niso nič ugotovili. oba sma začela piti Krvomočnico. in šla sem bioenergetiku, ki mi je pomagal da sem zanosila (Zdravil me je na daljavo). In res po kočnem uspehu se je zgodilo in sem zanosila. Vse je šlo super a ko se je bližal porod so mi povedali da bom morala imeti carski res ker je bil otrok naprej z ritko. Bala sem se saj sem si želela naravni porod in zopet obiskala bioenergetika obrnil mi je otroka ” Tako da je položil roke na trebuh in ga držal nato me je v trebuhu špiknalo.” Ko je bioenergetik končal z Terpaijo ki je trajala 25 min sem odšla domu. Nasledni dan sem šla na pregled k ginekolegu na pregled in res otrok je bil obrjen Vaginalno z glavico naprej Bila sem presrečna in se veselila poroda.

To zgodbo delim z vami, če ima tudi katera probleme z nosečnostjo ali nasplošno problemi vam ga res priporočam. Saj si je pred kratkim ustvaril Fb kontatk. Dela prostovolno

LP, upam da sem kiri pomagala oz našla rešitev. Srečno!

kontakt https://www.facebook.com/bioenergetik.energije.3

New Report

Close