Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Clomiphen

Clomiphen

Spoštovani,

Z možem sva brez zaščite že tri leta. Nisva v načrtovanju, če se zgodi ok. 😊 Zdaj po treh letih pa se že vsi malce čudimo,da se ni zgodilo še nič. Glavno moj ginekolog pravi,da imam vse ok. Pravi,da preden gre mož na testiranje še probamo s Clomiphen tabletami. Ko sem mu rekla,da verjetno najboljše,da gre mož še na pregled mi reče veste to je zelo neprijetno za moške. Ga gledam in ob izjavi,da tudi zame ginekološki pregled ni prijeten začne bluzuti kako smo ženske občutljive…kar nekaj… Glavno. Zdaj berem stranske učinke in piše,da ne smeš jesti, če imaš cisto. A pri pregledu,ko mi je napisal tablete mi je odkril 3.5 cm čisto, ki pravi,da ne ve, če je noter tekočina ali kri in bomo videli, če se bo večala,ko bom pojedla tablete. Malo mi je hecno,ker bi mi v tem primeru lahko dal neke hormonske tablete ne pa tablete za neplodnost.

Prosim za mnenje.

Hvala.

Lp

Tisa

Tale ginekolog je pa res genij, kaj naj bi bilo neprijetnega za moškega pri tem pregledu res ne vem, za ženske je pa marsikatera preiskava lahko res zoprna. Ko sem se jaz s tem ubadala pred 22 leti, je moj ginekolog najprej dal za moža napotnico,in dejal da šele po tej preiskavi grem jaz na preizkave in tudi klomifen sem dobila potem, ne takoj.

kar nas ne ubije, nas naredi močnejše!

New Report

Close