Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Same lepe blastociste

Same lepe blastociste

5.dan vstavljene,po eno,po dve in nikoli NI VGNEZDITVE! Mislim,da je to neki najhujega v vseh teh postopkih,predvsem zato,ker ti v tem primeru niti medicina “ne more pomagat” pravijo da je to le “sreca”. Pa je res temu tako!? Imela sem ze 8 trasferjev samih lepih zarodkov,pa ne pride nikoli do vgnezditve. Probala z raznimi dodatki,masazami..tokrat probam se bioenergetika in joga-tega se nisem. Na trenutke se mi zdi vse brez veze in neumno. Pol pa zberem moc in nove ideje za nove postopke in greva naprej. Obupala nisem in ne bom,sem pa nemocna,ker nimam odogovorov niti iz strani stroke. Ce je katera v podobni situaciji,ce bi kaj napisala,ce ima kak nasvet ali pa ce bi se samo potozila tako kot jaz,bom vesela,ce se oglasi.
En zalosten pozdrav.

Živjo, jaz sem imela sicer neuspešen postopek 2x z lepimi blastocistami, tretjič pa mi je uspelo z zanrznjenckom v spontanem ciklu. Kot dodatek sem jemala aspirin 100, ki ga jemljem se zdaj, ko sem ze v 14em tednu. Jaz sem prepričana, da ki je pomagal ravno aspirin. Upam, da ti kmalu uspe!!!!

Orhid hvala,ker si se oglasila in iskrene cestitke! Na zalost sem tudi jaz imela aspirin ze v dveh etz in enem etju,pa tudi medrol. Nevem vec kaj naj…mogoce se scratching maternice. Pol pa nevem vec:(

nova
Uredništvo priporoča

Joj, potem si pa res ze veliko dodatkov probala… Jaz bi na tvojem mestu kar prosila za schratching… držim pesti da ti uspe, ker vem kako je grozno, ce pridelala lepe celice in zarodke in se nočejo vgnezditi…

Živjo. Vem, kako se počutiš. Bila sem na istem, super blastociste, nikoli vgnezditve, 5 let. Vse sem probala, kar sem lahko. Tudi na scratching sem šla. Potem sem si rekla, da edino kar se lahko naredim je, da poskusim drugje, se na kaki drugi kliniki, sem tvegala in je uspelo. Tam so imeli drugi protokol, druga zdravila in je zgleda to vplivalo. Prej sem imela vedno ful teh blastocist, ok. 10 vsakič … V uspešnem postopku pa le 2. Vso srečo!

Isto, hvala za spodbudo. Na katero kliniko pa si sla in iz katere? Pa kaksna zdravila si imela,ko ti je ratalo. Bi bila vesela,ce mi odgovoris. Cestitam,uzivaj s svojim sonckom.

Uspešen postopek sem imela na kliniki Betaplus v Zagrebu. Prej sem bila v Ljubljani, enkrat vmes tudi pri Rešu. V Ljubljani sem imela vedno dolgi protokol s Puregon 150. V Zg sem imela kratki protokol in neko čudno kombinacijo,prve dni Menopur+Dipherelin, potem Puregon, se mi zdi. Pa stopko sem imela eno drugo, ne Pregnyl kot tukaj. Vmes sem morala enkrat tudi dati kri in me je zdravnica glede na izvid poklicala, kaj naj si zvečer dam. Trudili so se zelo. Cena pred 2 letoma ni bila veliko višja kot je bil takrat samoplačniški postopek pri Resu.

New Report

Close