Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Zelja po 3 otroku

Zelja po 3 otroku

Lp. Stara bom 39 let. In ze imam 2 sinova. Vedno sem si zelela 3 otroke a okoliscine niso dopuscale. Ze vec kot leto in pol delamo na tretjem. To ne pomeni da sexava vsak dan a se se posebej potrudi va da sva pridna v tistih dneh. Priblizno na vsake 2-3 dni.Do sedaj ni uspelo in ta teden sem pri svojem ginekologu dobola tablete Clomid ( 2 na dan od 3-7 dne ciklusa) . Naj povem da imam menstre na 25 dni, preden sva zacela delat na otrocku so bile redne na 28. Ovulacij nikoli nisem cutila. Dvakrat je uspelo takoj. Na pregledu mi je gin. opravil UZ in po odzivu zdravnika je vse normalno. Jajcniki normalno veliki, nobene ciste, vse bp, ceprav jaz. foliklov nisem videla. Ginekolog tega ni komentiral, kao.. bi morala vsak dan spremljat. Ovulacijo bi mogla imet enkrat ta teden.
Da ne bom predolga…v bistvu me zanima zakaj tako velika doza Clomida glede na to, da sem komaj zacela z zdravljenjem in kako to, da ni predpisal Dabrostona? Vem da bi mogla vpresat na pregledu a bila sem vesela, da je predpisal vsaj Clomid. Potem pa sem zacela brat po forumih in…

New Report

Close