Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Zakaj Maribor?

Zakaj Maribor?

Hoj zenske-bodoce mamice. Tudi midva z mozem sva v postopku in zal ze dva neuspesna. No,ker sem ze nekajkrat prebrala,da so nekatere menjale kliniko in to za Mariborsko in da jim je nato ratalo,me zanima zakaj? Kaj je drugace?
Ker kot sem ugotovila,zdravila so priblizno povsod enaka,ivf,icsi,iui po istem postopku izvajani. Kaj je pol tisto,da je tam uspesnejse?
Midva sva iz Komna,v postopkih sva v Lj in ker sem tudi jaz ze pomislila na Mb me zanima zakaj bi se izplacalo,glede na to da do Mb imava veliko vec poti in seveda vecji stroski. Prosim,ce katera kaj ve o temu,da mi malo razlozi. Lep pozdrav bodoce mamice😙

Pozdravljena Leonita,

lahko ti podam svoje mnenje. Sicer sem štajerka in seveda hodim v Mb. Sedaj grem v 3.postopek ( 1. ni bilo et, 2. uspešen vendar IMM). Lahko povem, da zdravstevno osebje je načeloma vredu, mogoče kakšna majhna izjema. Vendar, se da vse pogovoriti in zmeniti, te poslušajo in tudi ugodijo tvojim željam. Preizkušajo različne vrste terapij. Res pa je, da je vse bolj mirno in se ti posvetijo tisti čas. Pa predvsem sestre so res izjemne, prijazne in odgovarjajo na “miljon” vprašanj, pozitivne- nasmejane. Moja izkušnja..

lp 🙂

Nasmejana1 hvala za tvoje mnenje,tudi jaz sem na GK zadovoljna z sestrami in dr.
Mogoce dene dobro sama sprememba,pa zato potem rata..zaenkrat bom se kr ostala na GK v upanju,da nama rata,ce pa ne bom razmisljala naprej.
Srecno,lp.

New Report

Close