Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Prestara za ivf?

Prestara za ivf?

Leta 2011 sem pri dr Resu v prvem postopku ivf zanosila in donosila otroka, vzrok pco..
Sedaj sem stara 39 let in si nadvse zelom se enega otroka. Brez postopka vem da ne bo nic. Se vam zdi,da me znajo odsloviti zaradi mojih let? Kako dolgo se caka na 1. Pregled pri resu?

po zakonu je omejitev 43. rojstni dan.

Zelim si , ne nisi prestara!!!! Star si toliko kolikor se počutiš….. Emšo kaže 38, duša je še starejša, meni se pa zdi da sem 26 😎….. tak da sam gasa!

nova
Uredništvo priporoča

Želim si…Mislim,da veš veliko ,ker si že bila pri Dr.Rešu..Je res ,da 7.let nazaj in še vedno prideš k njemu takoj na vrsto..Ti zna pa zih kakšno ven ustreliti..da si prestara..al pa da itak že imaš enega..toliko..saj veš..ga poznaš.,če si bila pri njemu..
Zakon je do 43.leta pri nas.Koliko postopokov ti pripada na 2.otroka pa mislim ,da 4x oz.se pozanimaj..glede na tvojo diagnozo.
Pa jaz se ne bi nikoli ,če bi se odločila za še enega otroka,kot si se ti..da bi si dovolila,da mi kdo reče ,da sem prestara??To ti najbolj veš:):)Uživaj in držim pesti,da ti uspe:)

Ja, točno tako je, kot so ti povedale ostale – do dopolnjenega 43. leta, greš lahko na IVF, zavarovalnica pa ti za drugega otroka krije 4 postopke. V tujini (npr. na Češkem pa celo do 49. leta). Torej, še zdaleč nisi prestara! Jaz jih štejem 36, pa se še kar trudim s prvim 🙁

New Report

Close