Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Nosečke po IVF 2018

Nosečke po IVF 2018

Hej hej, je tukaj katera nosečka ?

Jaz sem imela punkcijo 13.01.2018, transfer 18.01.2018, sedaj sem v 7T/5D.

Jaz sem zanosila po ivf. Sem v 17 tednu.
Kje pa si imela postopek? Jaz MB.

Hej hej… tujina Češka…

Si imela kaj težav? Jaz sem imela rjav izcedek in tudi krvavitve. A za zdej kaže dobro, ob podpori Utrogestana 3xdan. Vstavili so mi dve blastociste in sta tudi obe “preživeli” tako da sem sedaj 3 v 1😁😁😁. Naslednjo kontrolo imam 1.3.2018

nova
Uredništvo priporoča

Brave2017 super čestitam…
Predvidevam, da to ni bil prvi postopek. V Sloveniji ni bilo uspešno?

Tudi nama je ratalo! 😊 čakam na potrditveni UZ, po mojih izračunih oz izračunih ivf kalkulatorja nej bi bila 5t3d 😀

Sarah17 čestitke tudi tebi…

Hvala🤗 enako😊

Bil je drugi 😁…. ne v Slo ni bilo uspeha. Bila sem v Lj…

Čestitke obema…

Jaz imam v petek pregled bom v 18.tednu.
Računam, da bom naslednjič imela morfologijo. Bi šel mož rad zdraven pa moram svojo G vprašat ali dovoli.
Sem imela pa hiperco po stimulaciji in še zdaj včasih čutim špikanje v jajčniku.

Kdaj imate PDP?

Oj v ponedeljek 5.3. Imam potrditveni UZ v stari porodnišnici. Zanima me ali naj si zjutraj pred UZ vstavim crinone gel?

Meni niso nič rekli da si ga ne smem…sicer sem imela Estima vaginalete in po UZ mi jih je ukinila.
Je rekla, da je slišen srček in ni nobenih izcedkov ali drugih težav podpora progestorona ni več potrebna.

Sarah17 pokliči… boš najbolj ziher

Ja sej bom, da bo fajn “jasna” slikca na UZ 😊

Držim pesti….

Evo poklicala, je rekla da lahko tudi kasneje po UZ. 😀 jooj teli dnevi do UZ se bolj vlečejo kot do krvnega…😊

Sara res je….. sem ugotovila, da se vsak dan vleče bolj,.,… najprej sem čakala na m, pol krvnega, potem je bil ful čuden beta 183 …. so rekli samo, da nosečnost je, kakšna pa ne vedo… pol spet 7 dni na UZ, pa pridem do ene gestacijske vrečke, potem pa se je vlilo sred noči, ko sem šla na urgenco in povedo, da ni vsega konc, da sta dve gestacijski…. čakajte 7 dni, da bomo videli kaj bo,… nič znakov, nič drugačna, pridem na uz v prepričanju, da je vsega zdavnaj že konec in slišim 2 srčka :)… jok… sedaj čakam spet 14 dni na kao prvi UZ in materinsko knjižico…. to je jutri 🙂

Ja res je mučno na začetku potem po nuhalni je pa meni šlo precej hitro.
Jaz nekje slabih 14 dni že čutim brce. Je res zanimivo…če se dam na hrbet začne brcati ko da moj roko gor se umiri. Tako, da on ga še ni začutil.

Brave2017 javi kaj si odpravila pri G…

Joj Brave sploh si ne znam predstavljat kako ti je blo. A so ti vstavili enega ali dva? Javi kako je bilo😊 Zara ja vrjamem da po nuhalni je lažje😀 kam ste pa hodile na ivf Lj? Mb?

Hej hej…. vstavili so mi dva. Bila sva na Češkem. Danes 1.3 na uz vse ok…. priporočila mi je nifty in nuhalno…. vse morš plačat sam, cca. 700 € – ker sta dvojčka je cena višja. Je katera imela Nifty?

Ooo supeeeer!!!😊 ja nuhalna je cca. 60e je pa odvisno kako jo zna zdravnik “razbrati” ful priporočil sem slišala za dr.Reš v Dravljah. Za Nifty je pa do konca marca v “akciji” baje pa delajo te teste tudi na genetiki in je baje cena skozi vse leto ista. Se je za pozanimat😊😊

New Report

Close