Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Kaj sem naredila!!!,jemanje estime

Kaj sem naredila!!!,jemanje estime

Joj joj joj niti pisat ne morem,danes po tretjem dnevu estime me ponoci nekaj zbudi in se zavem,da meni nekam prevec estime ostaja v skatlicah. In kaj sem naredila(sploh nevem kako) sem jo jemala skozi samo zjutraj in zvecer ne!!!
Zdaj jo bom zacela na 12h ampak verjetno je vsega konec in ne morem niti upat vec??
Ne bom niti vprasala,ce ima katera tako izkusnjo ker jo ziher nobena nima. Sem pa mogla nekam napisat,jocem se ze od 3 zjutraj. Kako sem lahko inela tako prazno glavo. Zdravnik mi je rekel in napisal na 12 ur in jaz ko kura brez glave ,kot da bi mi nekaj izbrisalo spomin. Nevem..
Nimam kaj vec upat?

a tranfer si že mela? če ne sploh ni panike itak v tujini s progesteronsko podporo začnejo komaj 3 dan po punkciji itak pa je estima v postopku najmanj važna stvar, ker baje jo predpisujejo vsem, rabi jo pa dejansko 1% punc. tako da nehaj se sekirat, lahko da jo ti sploh ne rabiš, tako da od estime ni nič odvisno bolj je važno če ti bodo sploh kaj dal not pr transferju. če si res 3 dan komaj nisi nič izgubila gleda pa da boš od zdaj jemala po navodilih zdravnika, oz. če ti je lažje ga prosi da ti predpiše npr. zdravilo crinone ki si ga dajaš samo 1x na dan.

bolj kot izpuščeni odmere estime ti škodi stres, ki si ga preživljala od noči pa do sedaj!

nova
Uredništvo priporoča

Joj od skrbi in obupa sem narobe napisala 3 dan od trasferja sem in tako sem jemala zdaj 7 dni:((( tako mi je hudo,da bom zaradi tega izgubila nekaj kar nama bi bila zivljenska sreca:(
Vk17 no mogoce si me malo potolazila ce tako pravis da jo realno rabi samo 1% zensk
Dolenjca ja tudi ti imas prav sej zdja se pocasi umirjam ampak si nisem mogla pomagat,kot bi mi v sanjah nekdo prisel prisepnit “narobe jemljes”
Hvala obema

Vstavljeni imam dve blastocisti

Ja, je še kakšna takšna tu 🙂 … recimo jaz…. 😀

Jaz sem dobila Progresteron in bi ga mogla jemat:

200 mg zjutraj
200 mg popoldan
200 mg zvečer

po punkciji in sem jih jemala 4dni jemala samo:
100 mg zjutraj
100 mg popoldan
100 mg zvečer

Ko sem se enkrat, kot praviš sama, sredi noči zbudila in se spomnila, da menda ne delam prav…

Sedaj sem v 7t 5d veselo noseča z dvojčki….

Ja, kot so ti že napisali, majhen procent je takšnih ki to res rabijo….

Sprosti se !!! To je največ

O brave tudi ti 😀 pol si tako kot jaz tocno pol doze jemala,sam da sem jaz 7 dni…
No sej sem si se malo prebrala in se pomirila.
Hvala hvala vsem,ki ste mi odgovorile in me niste obsojale na tako ne odgovorno,raztreseno dejanje ampak kaj cem toliko informacij me je ocitno zmedlo.
Brave tebi pa zelim prelepo nosecnost,sem vesela zate bravo!
Vsem ostalim pa cim prej pluske!

Torinka….
Marsikatera je že kaj pomešala, tako da ne se sekirat. Jaz hodim okrog dr samo še z beleško in kulijem… poskusi, je lažje 😊😊. Malo heca ….

Hvala za čestitke. Držim pesti za vse, ki se trudite in mislim na vas! Srečno!

New Report

Close