Med.Over.Net

Neplodnost

Odgovarjajo: Branka Žegura, dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Pogovori, izmenjava izkušenj in informiranje o neplodnosti.

Branka Žegura , dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Branka Žegura

ivf 2018

Default avatar

Minimiska

Punce navijam za vse vas, ki cakate na pluseke! 😊❤️

Tiste, ki se spikate pa ne pozabit kaksno pivo spit, da bodo folikli bolje rastli. 😉

Jaz grem novembra v postopek, kratki protokol. 😊❤️ Se katera?

Pozdravcek vsem, drage soborke! ❤️
Default avatar

Inti+

Minimiska, jaz grem z naslednjo menstruacijo - ki bo (če bo točna) ravno v začetku novembra! Imam pa tudi jaz kratek postopek! 😊
Default avatar

Upanje2

Jaz zacnem drug teden, na koncu tedna. Tut jaz imam kratek postopek.
Default avatar

oxi41

No uz je za mano danes stopka v soboto punkcija napihnjena tko da komaj noge prestavlam vse tisci dol 4 postopka a nikoli ni bilo kot zdej tezko tko da sem kr frej vzela. Se cisto mal in upam da bo vse posreci psiha me kr daje . Liina pa 24+ drzim mocno pesti za vaju. Upanje2 se mal i se zacne dogajat joj punce moje zlate vsem zelim od srdca zagledat + . Nova nova kako kaj pri tebi kaze . Mene pa v tem postopku joske niti mal nebolijo cisto kontra vse imam kot v prejsnih. Vazen koncni rezultat
Default avatar

Upanne2

Bravo oxi41 se malo pa bos prisla do svoje pikice ali pa celo dve... 😉.
Default avatar

Minimiska

Inti; jaz dobim M 6.11. (sprozena s tabletkami), tako da zacnem s spikanjem 7.11. 😊 A ti si v Lj?
Upanje; se malo, pa si na vrsti. 😊💪
Default avatar

Upanje2

Jaaa minimiska, se maaaloo in zacneeem!!!!! Kooomaj čaaaaakaaam!!!
Default avatar

Inti+

Sem v Lj in grem v prvi postopek! Menstruacijo pričakujem 3.11., ampak vem da jo zna "nestrpno pricakovanje" postopka malo zmesti, tako da bo sigurno kaksen dan +/- 😉😉😉
Default avatar

Lizaza

Jaz začnem čez cca 10 dni z Estrofemom in imam prenos zamrznjenčka v novembru... Veliko nas je... Sami levčki bodo :) :) :)
Default avatar

Nova Nova

Zdravo punce. Mene je tudi UZ v sredo "sesul". Samo dva folikla 14 cm. Jutri ponovna kontrola?!?! Pa tako mocna doza zdravil :/

Bi mogla prej priti pokukati na forum pa bi vidla da se tudi z dvema celicama da ;)

Oxi a pol si se danes in jutri das Menopir pol pa v soboto kr stopko al imas v soboto se enkrat UZ? Drzim pesti da bo vse ok. Tudi ostalim zelim vse najboljse!
Default avatar

oxi41

Novanova tudi pri meni v prejsnik postopkah bili male sem spikalas vec kot mesec in sem imela 9 celic celo zamrznencka tko da neobupat. Stopko sem ze danes ob 21:00dala in nobenih drugih injekcij. v soboto punkcija tudi pri meni samo dva vodilna vazno kvaliteta drzim pesti.
Default avatar

Flamingo123

Ne se pretirano obremenjevati s stevilom celic. Jaz sem jih imela v zadnjem postopku kljub dolgemu protokolu le 3 in nato 2 zarodka, eden se je prijel in sem v 34 tednu nosecnosti. Kolegica, ki je imela punkcijo na isti dan kot jaz, pa je imela celo eno samo celico, ki se je uspesno oplodila in je zdaj prav tako v 34. tednu nosecnosti. To pisem in ponavljam za vzpodbudo vsem vam, da nikoli ne izgubite upanja. Vse je mogoce, res vse.
Default avatar

Lina 2017

Oxy...super navijam za te. Saj ves rabis samo eno pravo celico...

Upanje 2 o kratki protokol jaz imam dolgega tako da bova spet blizu imeli prenos in dvotedensko cakanje.. veliko nas bo v novembru imelo prenose u super.

Vse ostale drzim pesti pri punkcijah na cimbol kvalitetni izplen....tiste ki grejete pikice se bozajte po trebuscku....nosecke cestitam uzivajte saj veste kako dilga in mucna pot je bila...
In me vse ostale pikajmo se z ljubeznijo....juhu 2018/2019 to je nase leto...leto +++++

😃🐞🍀💖
Default avatar

Orhid

Oxi, super, čimboljši izplen jutri! Morda je pa ravno to super, da je čisto drugačen občutek kot po navadi!

24+, kdaj testkaš?

Vsem želim čim lažje punkcije in naj vam čas do UZjev, punkcij, testkov hitro mine!
Default avatar

oxi41

Flamingo, Lina2017 ,Orhid hvalaaaaaa za podporo jaz resnicno rabim samo eno ta pravo celic in upam da res bo
Default avatar

Upanje2

Suuuper lina2017. Koomaj cakam da vse zagledamo +. 😁😁😁
Default avatar

oxi41

Punce eno prasanje jaz pijem fertilup in maticni mlecek zdej nevem ali nedalevat pit ali odnehat
Default avatar

Upanje2

Kar se tice maticnega mlecka ni nobene panike. Fertilup pa nevem oxi41.
Default avatar

Upanje2

Sem sla malo strica googla vprasat, pa je bols da fertilup nehas jest.
Default avatar

Xyz1234

Jaz sem jemala maticni mlecek, pa so mi na konziliju rekli da je povsem nepotrebno, tako da sem ga nehala jemati...
Mi je svetovala da edino folno kislino, pa se to da ni potrebno prej, ampak od transferja naprej...