Med.Over.Net

Neplodnost

Odgovarjajo: Branka Žegura, dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Pogovori, izmenjava izkušenj in informiranje o neplodnosti.

Branka Žegura , dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Branka Žegura

ivf 2018

Default avatar

Kiddo

Rožnata, pozdravljena in seveda čeeestiiitkeee za plus!!!🤗🤗🤗 Naj vse poteka, tako kot mora!😊🤞🐞
S tvojim zapisom se lahko pa verjetno vse poistovetimo😉
Default avatar

banana2

24+..JAaaaaaaaaaaaaaaaaaa tooooooooooooo jeeeeeeeeee superrrrrrrrrrr novička:):)
dvojčkaaa boš imelaaa..100%%..oooooo !sm vesela zatee:)EN VELIK OBJEMČEKKK:)
Default avatar

Luca2015

24+, joj kako te razumem!!! Jst sem tudi vedno bila tako zelo razocarana da sta vedno ostali samo 2 zarodka in se to ne moruli, da o blastocidi niti ne sanjam AMPAK jaz sem lep primer da tudi 6 ali 8 celicni zarodki prezivijo in se s poudarkom da nikoli tudi ti niso bili najlepsi! Tko da glavo gor in pozitivno naprej! Res drzim pesti zate! Srecno 😘😘😘💪🏻🍀🐞
Default avatar

24+

Lucky.... Pri nama je bilo v prvem postopku 11 celic 8 se jih je oplodilo 6 zaostalo v razvoju in ostali dve lepi blastocisti.... Ena vstavljena ena zamrznjena... Oba neuspesna.... Na zalost... Upajmo da bostaaa moruli dovolj mocniii daaa se prebijetaa do koncaaa😍😍😍😍😍😍😍 rekel mi je samoo da je slaba kvaliteta jajcnihhh celic in da na to ne moremo vplivati.... Tak da drugega razloga mi ni dal... Ker spermiogram je vec kot le odlicen...... 😎 Tak daa moji jajckii sooo maloo stari hahahaha....
Default avatar

24+

Roznaata iskrene cestitkeee.....

Bananaaaa tis res facaa🙃🙃🙃🙃🙈🙈🙈 ja lej ce bosta dva ju bom kr teb v varstvo pripeljala hahahahahahaha..... Ma sam da bo pa da bosta ureduu pa bom srecnaaa!!!

Luca2015 danes sem se pa resnicno nate spomnlaa ko sem odhajalaa od tam tak daa ja ni za zgubittt upanjaa..... 😍😍😍😎😎😎😎
Kakooo si drugaacee??? Lepo da nas se vedno spremljas😍😍
Default avatar

Luca2015

24+, ja no! Res skoda obupovat k je to res vse skupaj ena loterija. Res drzim pesti pa, da cez 14 dni nalulas +.
Mal se pokukam, da vidim kak se drzite moje soborke 😀.
Jaz sem ok... okrogla ampak zadovoljna! Se veselim vstopa v novo leto, da koncno spoznam svojo strucko.
Default avatar

Flamingo123

Jaz sem imela v drugem postopku le 3 jajcne celice, dve moruli so mi vstavili, ena je zdaj ze v 33. tednu.
Default avatar

Upanje2

Punce, ko vas takole berem, še bolj komaj čakam da dobim svoje pikice 🤗🤗. Zdaj se mi spet vleče do 24, da se začnem špikat. 🤔
Default avatar

lucky555

zgleda, da res ni pravila.. zdaj na zadnjem ET sem imela eno early blastocisto pa eno lepšo morulo.. punca zraven mene pa blastocisto kot iz učbenika, sem bla čist obupana, sem si mislila če sploh lahko uspe z mojimi zarodki, ampak očitno je vse sreča in pravi jajček mora bit..
zelo vesela, da tukaj delite svoje zgodbe punce, takšne ali drugačne..
itak bomo vse zanosile..
Default avatar

Liiilaa

L263 in roznata cestitke! 😊
24+ bova midve skup iskale vozicke za dvojcke. 😂😂😂😂
Evo mene drugi dan po transferju, se vedno cutim tak cuden pritisk nad sramno kostjo tu ko je mehur/maternica. Sploh ko grem lulat. Prsi so me pa danes nehale bolet. Sem pa bil vceraj zvecer taka, kot da bom glih zdj gripo fasala. Vse misice in sklepi so me zaceli bolet, slabo mi je bilo... Danes je ze boljse.
Upam, da bo tokrat uspelo. 😊
Default avatar

Anaa27

Punce cestitam vam za polulane pluske 😊 boste vidle da je to to in cez 9mescov boste mele svoj zakladek ob sebi😊
24+ to da si mela malo slabse celice nic ne pomeni. Tudi jst sem imela v tem postopku podobno kot ti.. samo da je bila moja 7+ celicna..niti do 8ni prisla..sm mela kar 3.dan transfer in glih ta se je prijela-sicer na napacnem mestu ampak se je 😊 Zal mi je da so me takrat prepricale naj ne vstavim 2h (ena je bila 6+)...saj tista ni bila dosti razvita za zamrzovanje.mogoce bi bila ta lepo v maternici.. bo slo mimo😉 naslednjic bom pa rasturala 😂 komi cakam da se pomirijo ranice in da koncno mojga naskocim..sj ne vem kaj je huje..se spikat al bit brez sexsa 😂
Default avatar

24+

Meni nic ni rekel koliko celicna je... Smao rekel je da sta lepi moruli no ena je malo slabsa ampka je kr ok.... Tak da ne vem hahaa pustimo se presenetit bomo vidliii.... =) uuffff to ti pa verjamem... No jaa jst sm tud od punkcije ze na abstinenciii hahahaha.....
Default avatar

rožnata

24+ in Liiilaa vse bo v redu! Počivajta zaradi sebe, kakšen sprehodek na sončku pa privoščita si kaj, kar vama polepša dan. Držim pesti. Še 13, 12 dni..... 😊🍀🐞
Default avatar

banana2

Rožnata..Iskrene čestitke in uživaj v nosečnosti:):)

24+...jaaaaaaa...Nanny Franny..ahahahaahh..res super..sedaj odštevam s tabo v mislih dneve in komaj čakam čez 13 dni test,da ga nardiš:):)

Lillaa...tudi zate navijam full in vem,da bo obema vama z 24+..uspelooooo:)Pocrkljajta se in mislita samo nase in na otročke..:)
Default avatar

Lina 2017

24+ in Lila lepo grejte pikice...
L263 to je ziher plus tudi znake imas prave...juhuhu gdaj imas kt?
Jonaklara kako ze imas datum?

Jaz pa se zacnem pikati v torek juhuhu...

Vse ki se pikate se pikajte z ljubeznijo.
Vse ki grejete vam zelim ugnezditev.
Vse ki cakate na plusek baj bo plus.

To leto je nase draga dekleta 😃
Default avatar

L263

Evo punce! Jaz sem te dni pridno lulala na teste, tako, da imam zdaj eno krasno barvno lestvico ++++++! Danes zjutraj se je narisala zelo mocna crta, kar takoj, se preden je test oddelal do konca. Tako da je zgleda res to to! Mislim, da sploh se ne dojamem 🙈 srecna srecna srecna, ceprav zares pomirjena pa bom sele po UZ, ker prvic sem bila pred tem ze sprejeta v bolnico zaradi krvavitve iz hematoma. Tako da zdaj razmisljam pozitivno - ce je od dveh celic bila le ena zrela in se je ta oplodila, vstavili so mi jo ze 2. dan in ravno ta se je spremenila v plus, potem mi je pa ze namenjeno! :D
24+ pridno jih grej, vidis dovolj je le ena, ce sta dve pa se toliko bolje!
Roznata cestitkeee
Default avatar

Kiddo

Jeeeeeeeej!! L263, čeeeestiiiitkeee!!🤗🤗🤗 Super!😁
Default avatar

Upanje2

L263 suuuuupeer sem veeseela zateee. Juuhuuu pluuskiii padajooo!!! Kooomaaj cakaaam.... 😁😁🌹